Wpis z mikrobloga

Czy wynajmował ktoś samochód osobowy na podróż wakacyjną po europie i może powiedzieć jak wyglądały koszty wynajmu?
Chciałbym zrobić trasę do Nordkapp i z powrotem w 3-4tyg., z namiotem i własnym żarciem. Auto mam leciwe i raczej nie zaryzykowałbym 7k km na raz. Jeśli wynajem zmieściłby się w 2000zł to może byłaby to jakaś opcja.

#podroze #podrozujzwykopem #wynajemsamochodu
  • 7
@tomi_lee 50-70 euro dziennie z pelnym ubezpieczenien, zabawa dosc droga. Ja za 2 tygodnie cos 700 euro zaplacilem wynajmujac z francji, w Polsce sie znajdzie cos ale u Januszy nie wynajmuj jak jest tanio to ci dadza 6 letnie auto ktore moze ci zepsuc wyjazd. Ja placilem w Avis. Nowka Ford Fiesta.
@emissary: @kapuczina_corki_somsiada: @Gieforit: @bigger: duże rozbieżności ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprawdziłem w moim mieście i można wynająć małą pierdziawkę na miesiąc już za 1300zł (oczywiście w miarę nowe), i to by mi wystarczyło. Nie wiem tylko jak jest z wyjazdem poza granice. Jutro zadzwonię i zapytam bo nie chce mi się już dzisiaj czytać ściany regulaminu.
@tomi_lee: Sporo wypozyczalni za dodatkowa oplata pozwala wyjechac tylko do krajow osciennych.
Kiedys szukalem pod siebie - absolutne minimum w PL co znalazlem na taka wycieczke za pierdziawe pokroju corsy to 100zl/doba (np tutaj sobie zobacz ). Tylko nie myl wynajmu dlugoterminowego z wynajmem na miesiac ;)