Wpis z mikrobloga

Hehe no żarty, twórcom serialu chyba wydaje się, że widzowie to umysłowe ameby i łykną wszystko to co im zaserwują. Po pierwsze nie rozumiem, dlaczego ten sezon do #!$%@? ma 6 odcinków. Ewidentnie widać, że się spieszą i brakuje im czasu. Ok, ruszamy z północy, tutaj już flota płynie, cyk smoczek ginie, flota tonie, widzimy obsranego Tyriona, który skacze do wody i co?! Brzeg XD #!$%@? wie co dalej, widz ma sobie to wyobrazić. Lecimy dalej -> zameczek, planik, spiskowanie i myk, Królewska Przystań ehh.

Druga kwestia, która mnie #!$%@? to Brann. Jeśli do końca sezonu nic się nie wydarzy z jego udziałem to ja to #!$%@?. Można powiedzieć, że Danka i Jon mają po swojej stronie jedną z najpotężniejszych osób w Westeros, a on jedyne co robi to to pierdzi w wózek.. Mógłby się zwargować, zobaczyć całą KP od środka, podsłuchiwać rozmowy Cersei, no dosłownie wszystko, no ale po co?

Inna sprawa to kolejne w #!$%@? logiczne planowanie wojny. Danka mówi "im dłużej czekam, tym wróg jest silniejszy", #!$%@? tam. Ta armia ją kosztuje, to nie jest wolontariat. Odcięcie Cersei od wszystkiego, bo taki pomysł też padł, byłoby najlepszym sposobem na bezkonfliktowe rozwiązanie wojny. Ale co tam, lepiej wysłać słabą, zdziesiątkowaną armie "BO TRON MI SIĘ NALEŻY" i #!$%@?.

Fajnie się ogląda, ale nie tego bym się spodziewał po tej produkcji. No cóż może kolejne odcinki coś zmienią, mam taką nadzieje (po trzecim odcinku też tak myślałem)
#got
  • 20
@tobyku pośpiech miałby sens jakby najpierw walczyli o koronę a później z NK ale cos się scenarzystom pokręciło. To powinno być tak że nikt nie wierzy w innych. Walka toczy się o tron a tu nagle przychodzi zima i Inni atakują ale scenarzyści wymyślili NK i go szybko pokonali i boom najdłuższa zima trwała kilka miesięcy
@tobyku:

widzowie to umysłowe ameby i łykną wszystko to co im zaserwują


Żeby byc takimi cynikami D&D musieliby mieć choć trochę przytomnosci umysłu. Według nich wszystko co robią jest dobre, a krytykę, jak sami stwierdzili, ignorują.

D&D mają w dupie logikę, ważniejsze dla nich jest zaskakiwanie widza. Całkowite spaczenie, nieważne, że coś jest słabe, nie ma sensu i się #!$%@? nie klei - ważne, że cię zakoczyliśmy. Ważne, że idioci jutuberzy
@Fistashio: szczerze liczyłem na to, że tak się stanie i faktycznie w dawniejszych odsłonach tak by było. Ale oczywiście skończyło się tylko na zbudowaniu napięcia, które opadło po 15 sekundach.. Swoją drogą cała flota w #!$%@?, a nikt ważniejszy, a nawet drugoplanowy nie zginął.. Nie licząc smoka :D
@Aster1981: i dlatego woli siedzieć na wózku i smęcić mądrości. Skoro północ idzie na wojnę, to niejako Brannowi też powinno zależeć na tym żeby lód północy jak najlepiej przetrwał tą wojnę. Widać, że on faktycznie sra na tą koronę, ale będzie bił się tam Jon, a chyba powinno mu zależeć, żeby on przeżył. Dlatego dalej uważam, że przebąkany wózek to przesada.
@tobyku: skad takie pomysly? Do tej pory wszystko wskazuje na to co napisalem - konflikt miedzy ludzmi w ogole go nie interesuje. Prawdopodobnie jego watek jest juz wlasciwie zakonczony.
@dzar: i srał tymi wronami w oczy tych umarlaków przez co Arya mogła znaleźć się tak blisko NK bo jej po prostu nie widzieli. #!$%@? dopiero teraz zrozumialem o co w tym chodziło, a to było takie proste!