Wpis z mikrobloga

@riley24: czekaj, czekaj, bo nie rozumiem:
"Zwłok solenizantki, jej ojca i Laurii nigdy nie odszukano"
a przecież:
"Ojciec Ashley, Danny" oraz "para zauważyła zwęglone ciało psa Freemanów, a pod nim ciało Danny'ego"

Więc ciało ojca solenizantki zostało znalezione? W spoilerze jest błąd?

Historia smutna, ale czyta się świetnie. Nie rozumiem, skąd takie słabe oceny - ludzie wolą historię z happy endem?
@riley24: szkoda gadać, ta policja to się nigdy do niczego nie nadaje... no było jakieś tam pudło z materiałami, a to George weź to #!$%@? gdzieś do tyłu, bo szef nam tylko dołoży roboty...

szkoda dziewczyn, zazwyczaj kończy się na jakimś narkotyzowaniu, gwałtach i zabójstwie ew. sprzedaż do burdelu i heja

niektórzy ludzie to są niżej w hierarchii cywilizacji od robaka w dupie
@tryboluminescencja: Ja tak samo... To jest porażka jakaś. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś z własnej woli wchodzi na takie gówna jak wp, o2 czy interia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Btw jak próbuję czytać to na o2 to zawsze po około 20 sekundach wywala mi komunikat, że strona nie odpowiada i się odświeża przez co wracam na sam początek tekstu... prosto do spoilerów (Brave browser)
@daox:

No fakt, wszyscy powinni siedzieć na Wykopie. Wykop jest poprawnie skonstruowany, zbalansowany merytorycznie, a dodatkowo nie ma bugów ani irytujących reklam. XD .


Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Wykop nie jest jakiś najlepszy ale jest chociaż zdatny do użytku.

SOA #1, zmień przeglądarkę albo wtyczki, z których w niej korzystasz. ;) .

Nie będę zmieniał przeglądarki bo jedna strona mi na niej nie działa...

Nie musisz lubić, ale możesz wbić