Wpis z mikrobloga

Kurde mireczki. Szukam jakichs fajnych buciszy czarnych z białą podeszwą do 300zyto. Myslalem o tych adv eqt bask bo byly na promce ale one na tym booscie to jak kajaki. Raz kupiłem eqt support to po wodzie szło w nich chodzić i sprzedałem xD

Śmigam chyba juz 4 rok w jordanach eclipse i są jak dla mnie 9,5/10. Serio mega wygodne i nie do zajechania. Praktycznie 300 dni w roku w nich chodze xd

Jakie propo?

#buty
Pobierz
źródło: comment_TRA9DYvV5cimxAMvRBjCcvNiyZhWMhb2.jpg
  • 21
@ibeafraidi: jak na lato to fajna opcja są zwykłe czarne niskie conversy, ewentualnie poszukaj coś w stylu ultraboostów/pureboostów.

do głowy mi jeszcze przychodzą NMD, climacoole 1 albo 2, nike presto albo racery
@ibeafraidi chodzi mi że ogólnie teraz wszyscy faceci noszą takie buty na białej piankowej (?) podeszwie i czarne na górze, najczęściej z jakieś siateczki lub też pianki, właśnie takie jak pokazałeś. Nie znam się na butach tylko mówię co zaobserwowalam :)
@ibeafraidi: ja noszę 46, i zawsze dobierałem tak buty żeby nie dotykać czubkiem palca, tutaj jeśli stanę na stopę to ona mimowolnie się trochę rozpłaszcza i tak lekko dotykam największym palcem, są po prostu odrobinkę mniejsze/krótsze ale wątpie żeby to było 0,5cm