Wpis z mikrobloga

Paaanie ale sie #!$%@?ło xD wszyscy narzekali na ten sezon, ja wmawiałem sobie "kurua to nie jest kanon, just watch and have fun". Ale ten odcinek to jest kurua parodia, czułem się jakbym oglądał skrzyżowanie Avengersów x Star Warsów x Godżilli xD to nie jest GoT, to jest Kung Fury z bohaterami GoT'a xD
#got
  • 11
  • Odpowiedz
  • 5
@Eoon ludziom takim jak ty można napluć w ryj a potem nasrać i będą się cieszyć bo efekty fajne. Do tej pory było wytknięte kilkanaście błędów logicznych odcinka i zwykłych glupot (a będzie ból dupienie o odcinek kilka tygodni), ale nie no znajdzie się taki typ i "wymień co było źle, no dawaj kuwa. Nie potrafisz?" Ale widać przynajmniej że dd trafiają w jakiś target odbiorców xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Luffik gdzie napisalem, że fajne efekty? Ten odcinek pewnie zlapie srednia 8,5 na imdb, niezle ból dupienie pare tygodni, nie ma co. Tragedia tylko 8,5 na 10 xD Gowno no nie? Wiekszosc tutaj nie potrafi wymienic ani jednego błędu logicznego. Bo rozumiesz hehe Euron wpadl na Jaime'a, beka. W sumie tak jak Arya na Brienne, ta sama Arya która potem trafila na statek do Braavos, niezły przypadek xD Czepiajac sie takich szczegolow
  • Odpowiedz
@Eoon: szaleństwo Dany i wymordowanie niewinnych ludzi podczas gdy miasto już się poddało. Nie miała żadnego powodu by to zrobić po prostu D&D musieli jakoś pokazać jej obłęd i polecieli po najniższej linii oporu. Mnóstwo skorpionów które nie są w stanie trafić smoka podczas gdy w poprzednim odcinku został trafiony 3 RAZY zza gór, z ogromnej odległości. Złota kompania miała liczyć 20k najlepszych wojowników a ona ustawia się przed murem i
  • Odpowiedz
@Eoon: 3 skorpiony na statkach greyjoya + na murach gdzie obsadzonych jest też z 3 sztuki XD (gdzie odcinek wcześniej masz je co chwile z ekipą), ustawianie armi przed murami (standard) szary robak rzucający dzidą i nagle wszyscy atakują mając #!$%@? na dowódce xD, dzwonów w sumie trochę zgniłem xD O plot armorze i przypadkowych spotkaniach nie mówię bo jakoś trzeba pchnąć historie do przodu.
Ten odcinek jest najlepszy z sezonu
  • Odpowiedz