Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki z #uk , którą z opcji: #n26 #revolut t #monese #monzo polecacie jako pierwsze konto (może i jedyne) w #wielkabrytania , na które pracodawca będzie mógł przesyłać wypłatę?

Interesuje mnie tylko to plus możliwość płacenia tymi środkami bez prowizji w sklepach i przy przelewach za mieszkanie w UK.
  • 12
@adawol Bierz Revoluta, a jako nakładkę #curve
Banglałem na Revolut nie mając NIN, jedynym problemem było płacenie karta za ubezpieczenie auta i podatek - karta nie miala 3d secure, ale znajomi pomogli swoimi kartami - a Revolutem w mig przelałem na ich konto angielskie (kasa idzie godzinę około).
@zArteq zrobione

@rtg_ Dzięki za odpowiedź. Dopiero raczkuje w świecie fintechu i banków w #uk, więc dlatego pytam. Zależy mi wyłącznie na tym, by jadąc za miesiąc do UK być na starcie przygotowanym na takie podstawy, jak właśnie konto, na które pracodawca będzie wypłacał mi pieniądze w £ bez potrąceń dla banków/fintechów, i fizyczna karta, którą będę mógł płacić w sklepach, etc. Dodam, że to mój pierwszy wyjazd do pracy i
@adawol Monese gdyż karta do konta GBP ma wykryty numer sort i number account a pracodawcy to sprawdzają. Mogę dać refa to dostaniesz 5£ + free kartę. Później możesz utworzyć potwierdzenie z konta Monese i iść z nim do normalnego banku gdzie założysz konto ;-)