Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w stanie oglądać tego filmu jednym ciągiem bo ogrom negatywnych uczuć typu żal, rozpacz oraz współodczuwanie tego strachu mnie przerasta.
Gdy porównam sobie moje własne negatywne przeżycia z zakresu molestowania w dzieciństwie (ale byłam już dużo starsza) i to jakie piętno to na mnie wywarło, nie potrafię sobie nawet wyobrazić co musiało się dziać w głowie siedmiolatki która przechodziła przez takie piekło. Ja na terapii już jako dorosła kobieta mówiłam słowa "zniszczył mi życie". Na to co czuła ta kobieta zarówno jako dziecko jak i w późniejszym życiu nie ma chyba określenia w żadnym ludzkim języku.
To jest właśnie powód dla którego potrzebujemy rzetelnej edukacji seksualnej, która będzie obejmować już sześcio czy siedmioletnie dzieci, właśnie po to, by przekazać im że ich ciała należą tylko do nich, że zawsze mogą prosić rodziców i pedagogów w szkole o pomoc, że nie muszą z nikim robić nic na co nie mają ochoty. Nigdy nie jest za wcześnie na naukę tak podstawowych kwestii. Gdyby w Polsce istniała rzetelna i powszechna edukacja seksualna większość tego typu historii nigdy by się nie wydarzyła, nie ważne jaki zawód czy też "stan" posiadałby potencjalny sprawca. Według mnie ten film nie jest głównie antykościelny. On głównie ukazuje słabość polskiego państwa, zarówno w wykrywaniu takich przestępstw jak i tym (co według mnie dużo ważniejsze), że w ogóle do nich dopuszcza, nie dbając o powszechną edukację seksualną dzieci. #tylkoniemownikomu #pedofilia #edukacjaseksualna #sexeducation #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
która będzie obejmować już sześcio czy siedmioletnie dzieci, właśnie po to, by przekazać im że ich ciała należą tylko do nich, że zawsze mogą prosić rodziców i pedagogów w szkole o pomoc, że nie muszą z nikim robić nic na co nie mają ochoty


@AnonimoweMirkoWyznania: tak i później takie dzieci będą dzwonić na policję jak matka będzie chciała je wykąpać
Rzetelnej edukacji seksualnej? Żeby deprawować i rozbudzać seksualnie dzieci, aby nie czuły, że dzieje się im coś złego? Potem rozbudzone będą szukały mocniejszych wrażeń i tym bardziej molestowały, gdy będą dorosłe. Środowiska walczące o "rzetelną edukację" też były dotknięte problemem pedofilii.


@AnonimoweMirkoWyznania: napisz proszę, że to bajt...
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jestem sam bo np. dziewczyna jest w pracy to czuję się bardzo depresyjnie.

Ale jak jestem z nią to czuję się dużo, dużo lepiej.

Szczęśliwym bym się nie nazwał ale wątpię żebym mógł być naprawdę szczęśliwy po przejściu przez CERN itd.
Choć może z czasem coś się polepszy, ale nieprędko.

Co do samego seksu to powoli jest coraz lepiej. Na początku nie mogłem wytrysnąć i piłowałem ją za każdym
ŁadnaPrzyjaciółka: @aardwolf: Dzieki za odpowiedz :)
Czyli kobieta faktycznie zmniejsza depresje.
A nie denerwuje sie ze nie pracujesz? Dokladasz sie jej do kosztow mieszkania? Bo przypuszczam ze jej powiedziales ze masz pinad 200 tys na koncie, w przeciwnym razie raczej by sie nie zgodzila na zwiazek...nie oszukujmy sie.
Planujecie juz po malu slub i bombelka ? Z tego co pamietam ona jest kolo 30tki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania:
Co do pracy to chciałaby żebym gdzieś pracował ale nie denerwuje się, raczej mówi że mi pomoże w szukaniu.

Nie dokładam się do mieszkania, wciąż wynajmuję pokój w innej części Krakowa więc teoretycznie nie mieszkamy razem tylko ją odwiedzam.
Co prawda odwiedzam ją codziennie i zawsze zostaję na noc, ale jak ona jedzie do pracy to ja jadę do siebie.
Czasem tylko zrobię jakieś zakupy, ale to raz na tydzień.