Wpis z mikrobloga

@gzres: @ProtossTassadar:

Macie tu przykład systemowego ukrywania pedofilii przez inne, całkowicie świeckie środowisko:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1652736,1,szokujacy-raport-o-najgrozniejszym-brytyjskim-pedofilu-jimmym-savileu.read

Pamiętacie tez sprawę ,,litewskiego mściciela"? Również w tle było systemowe ukrywanie pedofilii.

Powyższe w żaden sposób nie usprawiedliwia takich czynów w ramach KK.
Jak mi ktoś powie że pedofile w kościołach nie są karani to napluje mu w mordę. Chodzi o to że rodzice nie zgłaszają na policję molestowanie dziecka. A nie dlatego że ksiądz XD eh głupi ludzie
Jak mi jeszcze raz któryś powie, że pedofile są we wszystkich zawodach to mu napluję w mordę. TU CHODZI O SYSTEMOWE UKRYWANIE PEDOFILI, O TO, ŻE NIE SĄ SKAZYWANI ZA SWOJE CZYNY.


@gzres: Ziom, ale pierwsze zdanie nie przeczy drugiemu. Pedofile są we wszystkich zawodach, a w jednym z nich dochodzi do ukrywania jej. Po co te nerwy z Twojej strony?
@mroznykasztan: @Fobiczek: Sedno wpisu - problemem nie jest to, że w kościele są pedofile bo znajdziemy ich wszędzie, problemem jest to, że kościół systemowo ich broni.

Osoby, które wymawiają zdania "ale przecież więcej pedofili jest wśród murarzy!" albo atakują Sekielskiego mówiąc, że wziął na celownik tylko księży, a olał inne zawody, próbują w ten sposób argumentować przeciwko całemu przedsięwzięciu i nie rozumieją sedna problemu.

@Brzytwa_Ockhama:
1. Teza: Kościół broni
@gzres: od bardzo wiadomo, że KK to jedna wielka zakłamana mafia, która chce być wskaźnikiem moralności dla ludzi, mimo że sami od wieków ukrywają swoje zbrodnie. Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć, a zwłaszcza armia sukienkowych ukrywających pedofilię. Podczas gdy na świecie głośno dyskutuje się o tym jakie związki miał Wojtyła z Degollado i dlaczego ten zbrodniarz cieszył się jego zaufaniem, w Polsce stawia mu się pomniki i traktuje
@JateHews: Nie znam dokładnie przypadku Polańskiego, ale jeżeli z tytułu tego, że jest wybitnym reżyserem był chroniony jako pedofil przez szerszą grupę wpływów (np. świat aktorski go chronił) to jak najbardziej chodzi mi dokładnie o takie przypadki.

Takie przypadki trzeba tępić.