Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał kontakt z Denonem PMA-720AE? Wiem, że współczesna popierdółka niby, ale zbiera w miarę przyzwoite opinie. Myślę nad chwilową odskocznią od lat 80 i 90 tych. Chyba, że znacie fajny wzmacniacz z lat 80-90, do 600zł, nie chowający średnicy? Z dobrym wykopem, przyzwoitym basem :)
#audioboners
  • 12
-720AE? Wiem, że współczesna popierdółka niby, ale zbiera w miarę przyzwoite opinie. Myślę nad chwilową odskocznią od lat 80 i 90 tych. Chyba, że znacie faj


@brylek: pma-770
@brylek ten Harman świetny , 570 es to jest katastrofa przynajmniej ten egzemplarz który miałem okazję , 550 za szybko by zdanie wyrobić. A 720 świetna ale dosyć jasna być potrafi miejscami co nie każdemu leży . Może coś cię niej jak denon pma-1560? Kumpel miał Camridge audio a500 i się na denon pma-770 za moją rada przesiadł ale z bardzo ciepłego wzmacniacza w sumie przy Pearl 25 od pylon.
@Ojezu: no właśnie sam już nie wiem w co iść teraz czy w ciepłe czy chłodniejsze. Pomyślę o tym PMA 770, ale myślę też nad jakimś Harmanem lub NAD-em. Ten PM655 VXi był w tragicznym stanie, wszystkie przełączniki trzeszczały, stare Harmany tak ponoć mają.