Wpis z mikrobloga

Kolejne kłamstwa: „... karty LGBT+, która przewiduje m.in. ustanowienie homoseksualnego aktywisty w każdej szkole i deprawacyjną edukację seksualną” -> https://www.wykop.pl/link/4953951

#informacjanieprawdziwa #tysiacurojenniezaleznychmediow #lgbt #neuropa #homoseksualizm #teczowepaski #urojeniaprawakoidalne
Więcej o deklaracji LGBT w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/39747757

„ (...) 4. W dokumencie z 2012 roku nie ma NIC o uczeniu dzieci takich czynności jak masturbacja. To jest matryca dla specjalistów, a nie plan zajęć. Fakty są takie, że w młodym wieku dzieci interesują się ciałem i nie powinno się tego traktować jak coś złego -> https://www.kidspot.com.au/health/ask-the-expert/ask-dr-justin/ask-dr-justin-how-do-i-stop-my-3yearold-masturbating/news-story/4653bc61a43456fb5f0f7b14ec87f137
http://www.ptnd.pl/nd/neurologia_51-43-46.pdf

5. Środowiska ultrakonserwatywne tak naprawdę mają ból o to, że kwestie takie jak antykoncepcja/orientacja seksualna/masturbacja jak już to będą poruszane zgodnie z rzetelną wiedzą naukową, a nie według ich religijnego podejścia, które demonizuje/straszy ludzką seksualnością.

6. Rzetelna edukacja również jasno walczy również z wykorzystywaniem, czy pedofilią - bardzo ciekawe, że środowiska religijne/episkopatu aż tak bardzo jej się sprzeciwiają.

7. Program Latarnik nie będzie polegał na zatrudnianiu nowych osób, a na tym, że przynajmniej jedna osoba w szkole - psycholog, pedagog, nauczyciel - będzie wykształcona w tym jak pomóc uczniom gnębionym z powodu bycia osobą lgbt: "Celem programu „Latarnik” jest doprowadzenie do tego, aby w każdej warszawskiej szkole była przynajmniej jedna osoba (nauczyciel, nauczycielka, szkolna pedagożka czy psycholog), przygotowana do zapobiegania i reagowania na przemoc wobec uczniów i uczennic LGBT+"

Edukacja seksualna również ma pozytywne skutki:

"Eksperci WHO jedynie opisują zachowania dzieci w różnym wieku, co nie ma nic wspólnego z ich rekomendowaniem. – Edukacja seksualna dostarcza wiedzy na temat emocjonalnych, społecznych i fizycznych aspektów seksualności. Edukacja seksualna nie zachęca dzieci i młodzieży do uprawiania seksu – mówi „Newsweekowi” dr Paloma Cuchi, szefowa Przedstawicielstwa WHO w Polsce, która dodaje, że badania w wielu europejskich krajach pokazały pozytywne skutki edukacji seksualnej na zdrowie młodzieży."

"– Spadła liczba nastoletnich ciąży i aborcji. Zmniejszyła się liczba chorych na choroby weneryczne i zakażeń wirusem HIV wśród młodych ludzi w wieku 15-24 lata. Zmniejszyła się liczba przypadków molestowania seksualnego. I spadła liczba zachowań homofobicznych– wylicza nam dr Cuchi, która nie ma wątpliwości, że wiedza o własnej seksualności pomaga młodym ludziom podejmować bardziej świadome decyzje związane także ze współżyciem seksualnym: – Dzięki edukacji seksualnej młodzi ludzie zyskali większą pewność siebie i wiedzę jak radzić sobie z trudnymi wyzwaniami. Edukacja seksualna nauczyła młodych rozwijać silniejsze i trwalsze relacje."
  • 8
@artpop: liczba osób, która uwierzyła w manipulacje ze strony prawicowych mediów i, o zgrozo, minister edukacji, jest zatrważająca. Bazuję tutaj na zaobserwowanej próbie wykopowej oraz członków własnej rodziny.

Myślę, że mechanizm jest dość prosty - myślenie przeciętnego Kowalskiego opiera się na oscylowaniu wokół słów-kluczy. W tym momencie mamy słowo "masturbacja" obok rubryki "wiek przedszkolny" - i ze słowem tym można teraz wyczyniać rożne kombinacje alpejskie. W tym momencie nikt już nie
@shiromaru: Nie zawsze działa. Mojej matce emerytce tłumaczyłem, że obecna 13 od PiSu, to nie żadna nagroda ekstra tylko zwykłą waloryzacja jaka była robiona za czasów PO. Pokazałem liczby, że PiS oszczędzał przez ostanie lata na waloryzacji, aby przed wyborami dać więcej niż ostatnio, że PO też przeznaczało podobne kwoty na ten cel. Nie uwierzyła, dalej uważa, że PO nic nie dawało, a PiS pamięta chociaż o emerytach.
@shiromaru: Jakoś bardzo utkwiły jej w pamięci rządy ostatnie rządy PiS w latach 2005-2007, że wtedy fajnie jej się żyło i jakoś z tego sentymentu uwielbia PiS. Co z tego, że to za czasów PO zarobki dwukrotnie poszły w górę, na koncie zaczęła mieć oszczędności i zaczęła jeździć na wakacje, że nie musi już się zastanawiać co w pierwszej kolejności kupić. Ale dalej wspomina, że kiedyś było lepiej i dlatego głosuje
@Aldarith: Serio. I powodem nie są pieniądze, czy przyjazność prawa. Moja matka tak dobrze wspomina te czasy, ponieważ przełożeni zaczęli mówić jej dzień dobry i nie grozili co chwilę ludziom zwolnieniem i uważa, że to dzieło PiS bo wzięli się za przedsiębiorców i kazali im lepiej pracowników traktować.
Tak naprawdę to kler ,mają lewicowe poglądy,współpracowali z SB,nie lubią oracować, lewactwo ma dotację i fundację kler ma parafię