Wpis z mikrobloga

Są tutaj jacyś mircy chętni do odlania mi za $ parę ml soku? Chodzi o osoby z Wrocławia - żeby zrobić szybką akcję, podjechać ze swoim szkłem, odlać 5-10ml, należycie zapłacić za zapach i po problemie - bez pakowania, wysyłania, odbierania (gdzie okazuje się, że połowa wyciekła w transporcie;)). Do dostawy paczkomatem przydałoby się złożyć większe zamówienie a ja jeszcze sam nie wiem czego chce bo niewiele zapachów znam ;]
#perfumy
  • 12
@yellowman: polecam @Minishcap elegancko zapakowane i opisane. Folii bąbelkowej jest tyle że nie wypstrykasz tego w całości, tylko wywalisz do kubła, bo Ci się znudzi. W transporcie nic nie wyciekło.
Jak jesteś z Wrocławia, to pojedż do Notino w Pasażu, mają tam dużo perfum. Mają burberry, boss, YSL (w tym Kourosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)), pacco rabane, calvin klein, amouage, rasasi, carolina herrera, azzaro, giorgio armani. No
@Kexu: a ja powiem, że notino we Wro jest mega słabe. bardzo mały salon i mają głównie to, co w normalnej perfumerii, trochę niszy (niewiele) i parę tanich propozycji. ile razy tam jestem, to na półkach stoi to samo.
@tommie-182: dla osoby srednio zaawansowanej myslę, że jest ok, bo założyłem, że OP jest średnio zaaw. Na dole ma sephore i może tam coś też coś znajdzie.
@Kexu: Dzięki za radę Kexu nie wiedziałem że mają tam taki wybór. a pewno są też testery żeby sobie na nadgarstek psiknąć i zobaczyć jak za parę godzin siedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może nawet dadzą próbkę 1ml jak w Sephora podobno dają? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do zaawansowania to nawet nie średnio zaawansowany, wręcz początkujący, także założenie słuszne
@yellowman: możesz nawet spryskać się cały, jeśli nie dbasz o to jak Cię widzą, ale dbasz o to jak Cię czują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próbek chyba nie dają. Na start myślę dobrze jest obczaić popularne zapachy, poznać nuty zapachowe, a potem odważniej. Na samym dole chyba jest Douglas. Warto sprawdzić zapachy Guerlian, chyba w Douglasie są, ale nie wiem czy w Notino.
Wbrew pozorom tytoń pachnie
@yellowman: a jak jesteś mniej kasiasty, to taki Lalique Encre Noire 80zł/100ml (zapach w 70% przypomina jakbyś siedział na pogrzebie w starym, małym, drewnianym kościele, ktory z zewnatrz jest konserwowany starym olejem silnikowym, a na zewnatrz jest 20 stopni, słonecznie i sucho. Olej silnikowy jest do pokazania, że nie czuć tutaj zapachu świeżego drewna, ale nie ma w tym zapachu tego oleju) jest super w tej cenie. W skrócie dobrze pachnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kexu: w notino brak Guerlain masz rację. Byłem rano ale niestety przed odczytaniem twojego postu także Guerlain Intense legendarny poczeka - może kiedy indziej zajrzę. Szukałem świeżych prostych zapachów na codzień na lato - na t dobry początek. Zebra mnie zachwyciła, ale głowa - sprawdzę bloter po południu, bo wziąłem ze sobą, zobaczę jak się rozwija. Prócz tego allure homme sport - świetny zapach, tylko kurcze za drogi na codzienne psiki,