Wpis z mikrobloga

Podsumowanie tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki @bobsynek @fryco @tagujto za sprawną akcje z kitonem, dotarł w stanie nienaruszonym.
@dradziak @corka_mirka @Ricostyczny dzięki za odlewki! Ten tag to chyba jest najlepsze co może być na wykopie, chyba nic nowego nie napisałem w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro, z fartem!
#perfumy #rozbiorka
Polecam wszystkich mirkow wymienionych wyżej, interesy z nimi to czysta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dawid-osial - Podsumowanie tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki @bobsynek @fryco @tagujto za s...
źródło: comment_CvdvgXNoF8jonacKKm2EKKqUp6BX45UU.jpg
  • 17
@speekie1989 jeszcze nie testowałem globalnie, ale chyba herod na duży plus, a jubilation ciężko mi ocenić, możesz zerknąć do recenzji doktora miłość, tam znajdziesz coś więcej na temat tego zapachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid-osial Ja tam nic nie mówię sam bo ostatnio w kwietniu chciałem kupować szafę, elegancko projekt przygotowałem, chce składać zamówienie ale myśle wejdę na konto taki codzienne, patrzę a tam na styk na mebel ( o ile do końca tygodnia nic bym nie jadł) myśle co do #!$%@?. Przeglądam a tam 5 przelewów +- 200zl blabla perfumy. #!$%@? poczekałem za wypłatą i dopiero zamówiłem. Chłodną wodą się zalałem i troszkę chce przyhamować
@TomTailor100 haha, ja też już postaram się przyhamować, myślę, że to co chciałem mieć to mam, oby żaden Mirek nie wyskoczył z ciekawą rozbiórka ( ͡° ʖ̯ ͡°) na szczęście w lipcu wyjeżdżam do Danii to nawet nie będę miał możliwości brać udziału w rozbiorkach az do listopada ʕʔ