Wpis z mikrobloga

Dobra, mirki, czas na komentarz w związku #barwastudio #afera.

Po 1 - pisałem od samego początku, ja nie jestem Panem Młodym, poszkodowanymi byli moi znajomi, więc poczulem się do tego, żeby udostępnić niefajne zagranie ze strony fotografa na wykop. Czy spodziewałem się, że wejdzie w gorące? Nie bałdzo. Dostali nauczkę, usunęli facebooka, instagrama i swoją stronę. Mirki zalały ich negatywnymi komentarzami na google, ale niestety przez to algorytm usunął wszystkie negatywne opinie, nawet te prawdziwe. Co ciekawe, wszystkie pozytywne komentarze są dodawane z kont, które mają po jednej opinii (właśnie tej), ale cóż, może to moja nadinterpretacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 2 - nie nakłaniałem nikogo do hejtu czy nienawiści, przekazalem Wam historię, która nie powinna mieć miejsca - komentarze, ze zniszczyłem niewinnemu człowieki życie trochę po mnie spływają, bo nie popełniłem żadnej zbrodni ¯(ツ)

Po 3 - Ucierpiała niewinna firma o tej samej nazwie, napisał do mnie właściciel, miejmy nadzieję, że damy radę mu to wynagrodzić - https://www.wykop.pl/link/4957127/przez-zly-link-powiazany-z-postem-wykop-moja-firma-otrzymuje-negatywne-oceny/

Po 4 - a propos! Zostawię Wam parę informacji, które kieruję do powyższego typu ludzi. Chciałbym pominąć fakty o samych fotografiach, ich pochodzeniu itd. przytoczę tylko jedno znalezisko sprzed czterech lat:

https://www.wykop.pl/link/2467573/uwaga-kreatywny-grafik-ktory-wystawia-faktury-na-dane-mojej-firmy/

Dwóch mirków napisało mi, że również mieli z nim styczność i cóż - nie wspominają tego pozytywnie. Jeśli będą chcieli to się sami ujawnią, w jednej sprawie również chodziło o ślub. a drugiej o jego działalność grafika.

Akcję z prawnikiem wypisującym do mirków pozostawię bez komentarza. Chciałbym ogólnie prosić o oficjalne zakończenie akcji, dziękuję wszystkim zaangażowanym za chęć pomocy, zrobienia relacji ze ślubu, jak i słowa wsparcia. Wiem, że przyszli państwo młodzi się stresują taką sytuacją i nie chcę dla nikogo źle. Pokazaliśmy, że nieuczciwe zagrywki nie popłacają, ale myślę, że na tym możemy skończyć, dzięki!
  • 21
@SamChilders: No i przez brak czasu ominęła mnie #afera ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dzięki, że wołasz, ja tam się cieszę, że go mireczki #!$%@?ły, z opisu wychodziło, że taki typowy polski cwaniaczek z branży weselnej. Mógł nie brać zlecenia, załatwiać zastępstwo i dać rabat, mógł dużo rzeczy. Mam nadzieję, że to nie koniec i para młoda otrzyma jeszcze kasę za zerwanie umowy, bo on by zaliczki/zadatku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szkoda tej drugiej firmy, ale coś się zrobi :v

@czarnohumorasty: #!$%@? się zrobi xD nawet jeśli dziś ktoś jeszcze o tym pamięta to jutro już nie będzie, o samej firmie zresztą też i zaraz jakiś Mirek ich znów zamówi - właśnie tak działają te internetowe akcje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)