Wpis z mikrobloga

@emjot86: to prawda.Odpalasz sobie serial o jakimś superbohaterze-myslisz fajnie,będzie akcja,bedo sie #!$%@?ć,a tu brazylijska telenowela-zbliżenia na ryje,płacz,kocham cie ale nie mogę z tobą być...jak w jakieś Izaurze albo innej modzie na sukces.i tak co nie włączysz (°°
Oznaczenie "Netflix serial oryginalny" to rekomendacja dla mnie żeby tego nie odpalać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@emjot86: A ja mam trochę problem z tym serialem.

Klimatycznie i realizatorskie to majstersztyk, natomiast dokładność historyczna o ile stoi na wysokim poziomie to już autorzy pozwalają sobie na uproszczenia i zmiany fabularne.

Przykładem jest katastrofa helikoptera, w rzeczywistości miała miejsce dopiero pół roku później gdy reaktor był "ugaszony". Albo postać pani naukowiec z Białorusi - nie znajduje w źródłach czy w ogóle taka osoba istniała...
@emjot86 Gdyby nie to, że znalazłem kogoś do podziału za abonament za netflixa to już dawno bym zrezygnował. Masa gówna. Czasem trafi się coś ciekawego. Dla mnie netflix to w większości seriale za to HBO ma ogólnie mocną ofertę zarówno seriali jak i filmów.
@kondziorakrobata o kwestii technicznej nie wspomnę, bo aplikacja HBO GO to słaba wersja beta...

A w kwestii merytorycznej jest na wygranej pozycji z tego względu iż ma nieporównywalnie więcej do zaoferowania w gatunkach i produkcjach własnych.

HBO ma 4 warte uwagi seriale.
@emjot86 hbo ma koszmarna aplikacje na telewizor, sama platforma generalnie działa gorzej pod każdym względem niz na netflixie.

Ale koniec końców najważniejsza jest jakość samych produkcji. I tutaj hbo bije na głowę netflixa. Do tego jeszcze hbo ma więcej nowości kinowych.
@emjot86: Hbo to jest dramat jeśli chodzi o działanie strony, aplikacji. Trudno w ogóle powiedzieć, że oni mają aplikację, bo to jest żart z ludzi. Wiem, że jesteśmy w nitce spuszczającej się nad HBO ale mam oba i ukazywanie genialności HBO na przykładach The Wire albo Westworld to jest #!$%@? dramat. A i Netflix ma w ofercie Naszą Planete, Narcos, Bojack Horseman, House Of Cards, Stranger Things, Dark, The Crown, Nawiedzony
@krzat dokladnie, te oceny to wspaniala rzecz - nie wiesz co wieczorem obejrzec, sortujesz oferte hbo po ocenach i cyk trafiasz na perełkę ktorej nigdy wcześniej nie widziales. W ten sposob obejrzalem "coco", "maratończyka" z dustinem hoffmanem, "baby driver", irański film "rozstanie" i kilka innych, dobrych produkcji.

A netflix to chlew obsrany gownem, obok "wladcy pierscieni" pojawiaja sie takie "perelki" jak jakies #!$%@? "titan", gdzie na koncu filmu koles sklada jaja i