Wpis z mikrobloga

#f1 #indy500 #indycar #elevensports eleven powinno się uczyć, ogłądam streama, z płatnej sky f1 tv, gdzie leci quali do indy500 (alonso #!$%@? :D), no i ogladam już chyba nie wiem 4 godziny i ANI JEDNEJ REKLAMY. A to jeden z najbardziej oglądanych eventów w usa. Komentatorzy idą z NBC, po prostu sky bierze od nich wszystko. Nawet wspominają o tym, że w sky w UK oglądają ich ;D

I NIE MA REKLAM. ZERO.

A na f1 potrafią podczas kwalifikacji dać 5 reklam, a na fp1, fp2 albo fp3 z 15... Oczywiście w eleven. A kanał działa tak samo jak sky, płacisz by oglądać.
  • 16
@revlayup: pewnie właśnie sky, albo z otwartej (jak te cnbc), chyba przekaz leci prosto z ESPN i tam nie ma ani kawałka reklamy. Na NBA przynajmniej nie ma (pokazują kiss camy, itp)
@oran: ja NBA oglądałem i bywały reklamy, szczególnie przy jakichś playoffach, które robi ABC i Mike Breen ( ʖ̯)
Niektóre są śmieszne, np. State Farm i "we've been robbed", polecam zobaczyć jak ogarniasz NBA.
@revlayup: ale abc to nie jest ppv, dlatego mówię jak espn masz streama to oglądasz wszystko co tam się dzieje. Czasami jakieś fuckupy, się zdarzają nawet.
@oran: oglądam indycar od lat, nie wiem na jakich kanałach bo zawsze na streamach i jest tam reklam od uja, 1/5 czasu wyścigu to reklamy, dlatego wolę czasami oglądać z odtworzenia bo przynajmniej tego nie widzę. F1 przy tym to inny świat