Wpis z mikrobloga

@Lupus28: U mnie koleś nie jest piewrwszym wynikiem ale jest na pierwszej stronie wyników.


@ArpeggiaVibration: Kłamiesz, po pierwsze to Google nie ma stronnicowania w grafice, a po drugie to znajdź mi tutaj to twoje zdjęcie. Jeden przypadek kolesia, który zrobił z siebie błazna wałkowany przez konserwy od lat, to już jest nudne. Setki tysięcy, jak nie miliony uczestników na całym świecie określanych przez was jako zboczeńców, a wy musicie cały
Pobierz r.....p - > @Lupus28: U mnie koleś nie jest piewrwszym wynikiem ale jest na pierwszej...
źródło: comment_WqLjivYl7PeWnFaYZmh567WWUZ2OdtxN.jpg
@MichalLachim: czy ty właśnie skrytykowałeś cherrypicking i spamowanie internetu, a jako poparcie swoich argumentów użyłeś zdjęcia którym wszyscy spamują internet od kilku lat i na którym widać sytuację która miała miejsce dosłownie raz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArpeggiaVibration: Ty lubisz wklejać zdjęcia najbardziej "pedalskich" "pedziów" jakie tylko można znaleźć?

Już pomijam kontekst dyskusji, ale co do #!$%@? człowieku jest z Tobą nie tak, że wklejasz te foty!?

Gdyby nie Ty, nie musiałbym oglądać takich rzeczy, bo nigdy w życiu takich rzeczy nie zobaczę, a geja mijam pewnie co najmniej raz na tydzień, tylko o tym nie wiem.
@BeSmarter: Dlatego że mijasz geja który nie jest dumny bo jest w heteroseksualnym piekle. Jak dojdzie do skutku rewolucja LGBTQZ+ to będziesz miła Gay Pride dumnego Geya Transa i innych kosmitów mijanych codziennie co conajmniej 30 minut.

Ja tak mam w niektórych dzielnicach Londynu w UK które jest conajmneiej 20 lat w przód w gejostwie. By się od tego uchronić musisz iść do dzielnic gdzie jest prawo szariatu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
"Jak dojdzie do skutku rewolucja LGBTQZ+ to będziesz miła Gay Pride dumnego Geya Transa i innych kosmitów mijanych codziennie co conajmniej 30 minut."

@ArpeggiaVibration: xD dobra weź #!$%@? sobie baranka w ścianę i idź dalej pracować na zmywaku w dzielnicy szariatu

xD nie wierzę że tacy ludzie istnieją xD

I nie wklejaj już tych #!$%@? zdjęć, a jak chcesz to zapraszam #!$%@?ć na jakieś gejowskie forum homofilu