Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, myślałem, że to Linkiewicz pokaże się jako największy pustak, ale to, co #!$%@?ła Sexmasterka to ja nawet nie.
Dużo gadała, ale no nie oszukujmy się, że jest #!$%@?ą idiotką i to nie miało żadnego sensu. Jeszcze to, jak próbowała wybrnąć z tego, jak jej Obciągara #!$%@?ła z tym wsadzaniem sobie rzeczy w dupsko - bez komentarza, łał, srał, #!$%@? XDDD
Chyba już zapomniała, jak przykładowo Gargamel ją zezłomował w swoich filmach.
Ale w sumie, mogłem się takiego idiotyzmu spodziewać po osobie, która przyszły problem ze szkalowaniem dziecka przez rówieśników chce rozwiązać zapisaniem go do prywatnej szkoły (no tak, bo tam banany wcale nie będą jechać jej dziecka xD).
Dlatego jednak się łudzę, że Linkiewicz jej #!$%@? swoją masą.
#famemma #patostreamy #danielmagical #martalinkiewicz #sexmasterka
  • 4
@pafeo: boxdel prosił o dymy to sexmasterka zrobiła swoją robotę, nieistotne ze w żenujący sposób, ważne ze przyciągnęła atencję widzów. Linkiewicz pare miesięcy temu najgłośniej szczekała do esmeraldy a teraz niedość ze powiedziała łącznie z 4 zdania to jeszcze pod koniec słychać strach w głosie xD Słabo ze tak bierze wszystko na poważnie może już zakłada ze dostanie ostro w łeb na oktagonie ¯_(ツ)_/¯