Wpis z mikrobloga

gdy mamy 2019 rok a ludzie wciąż spierają sie czy lepszy jest BTC czy ETH ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@brodatylarry: tax sure nie odnosiłem do tego że erh jest gorsze, tylko do tego jak jest wykorzystywane. Przez to gówno był ogromny hype na ICO I proste tworzenie scamów. Pełno projektów które zebrały dziesiątki i setki mln$ a wiekszosc z nich nawet nie została stworzona. Taka prawda, ETH
ebilne z samego wzgledu że oba mają inne zadania do spełnienia i funkcje wiec na #!$%@? to porównywac


@brodatylarry: ale ja się z tym zgadzam! Nic do tego nie mam jako do platformy do tokeników, jakichś Persil itp. nie musi być takie jak btc które jest rozwijane żeby jak najlepiej pełnić funkcję pieniądza. No i pieniądz musi być zdecentralizowany, dbający o to i cała resztę istotnych cech.

To shiciarzy I etherowcy
@cyberpunkbtc ta, przez scamerskie ico rynek strasznie oberwał po mordzie w opinii publicznej, to jest moim zdaniem jedyna mega znacząca wada Ethereum (poza zapychajacym się i dużo ważącym blockchainem, liczę że coś na to znajdą)- brak #!$%@? weryfikacji ICO, każdy może sobie zrobić publiczna emisję praktycznie za darmo i bez udowadniania że chce zgolić januszy
To przez ETH z krypto zrobił się taki cyrk.


@cyberpunkbtc natomiast z tym sie nie zgadzam. Cyrk z krypto sie zrobił przez ludzi którzy nieodpowiednio użyli ETH. Tak samo jak jakiś facet wejdzie do amerykanskiej szkoły i wystrzela kilkanaście niewinnych osób, to nie jest wina pistoletu tylko tego #!$%@?. Tak samo jak w niektórych przypadkach BTC służy do prania pieniędzy- BTC sam w sobie jest niemalże idealny, ale to ci ludzie używają
@brodatylarry: wiesz, niech sobie ma możliwość, ludzie sami świadomie podejmują decyzję że inwestują w projekty jakichś anonimów, gdzie wizę ich tylko obietnica a nawet nie żadna umowa...

Tylko to jest robione pod szyldem kryptowalut, obok btc! Ściany się kojarzą z btc. Niech się dojebią a nie psują opinie.
@cyberpunkbtc chociaż podoba mi sie twoja ideologia, starasz sie zachować dobry wizerunek kryptowalut, ale co ty możesz zrobić przeciwko tylu oszustom¯\_(ツ)_/¯
Trzeba mieć nadzieje że devy wymyślą jakiś filtry antyscamerskie czy #!$%@? coś xD
Trzeba mieć nadzieje że devy wymyślą jakiś filtry antyscamerskie czy #!$%@? coś xD


@brodatylarry: No nic nie zrobię... Boli mnie to że ludziom na długo się skojarzy btc z chwilową bańką krypto, która okazała się niewypałem, oszustwem. Bardzo ciężko będzie ludziom, którzy mieli z tym słabą styczność, przetłumaczyć że to się sporo od siebie różni.

Nagle bardzo głośno zrobiło się o krypto. Cały świat o tym usłyszał, większosć ludzi o tym
To nie adopcja BTC w świadomości społecznej, to była wielka anty reklama :/

@cyberpunkbtc zgadzam sie, ale pomyśl, że dzieki tej bańce o wiele więcej osób weszło w świat krypto i nie mówię tu o MOOON #!$%@? tylko o badaniu technologii (pozdrawiam). Na pewno wiekszośc się sparzyła, ale jakaś tam część jednak coś zarobiła, a część z tej części postanowiła, że zacznie się o tym uczyć.

Ja myślę, że prędzej czy później