Wpis z mikrobloga

@janushek: ale większy upadek może być, niema jeszcze żadnego odcinka a oni chcą zrobić 5 sezonów, spin off i to wszystko za miliard zielonych dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°) są 2 wyjścia albo to będzie hit który rozwali got (sezony 1-3) na łopatki albo będzie #!$%@? gorzej niż got (sezony 6-8)
@albertbranka: czy ja wiem, netflix ma tez swoje perełki. Sabrina dla mnie bardzo, bardzo na plus a i Lucyfera wyprowadzili od upadku. Mam nadzieje, że nie popełnią błedów HBO i póki są w trakcje produkcji, zawsze mogą coś zmienic, bo naprawdę kolejnego gowna to juz nie zniese ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@albertbranka: @Cyckiem_w_twarz: nie ma juz opcji by Wiedzmin byl slaby.
To jedenz duzych seriali od N. Z dobrym zespolem tworzacym i obsada.

Narzekac bedzie tylko taka typowo konserwatywna widownia, na "polityczna poprawnnosc" "propagande LGBT" i ogolnie "lewactwo Netflixa".

Jesli sie do tej grupy nie zaliczacie to wam sie spodoba.
@Aster1981: wiesz, HBO tez trzymało poziom do 6 sezonu a potem się #!$%@?ło. Kwestia najważniejsza dla mnie jest taka, czy Netflix udzwignie kilka sezonów, bo zakładam, że nie planują tylko jednego. Po prostu nie chcę żeby popełnili błąd taki jak HBO w stosunku do GOT.
@Cyckiem_w_twarz: ale HBO jakiegos specjlnego bledu nie popelnilo.
Po prostu zamykanie watkow w taki a nie inny sposob musi sie nie podobac tym, ktorzy liczyli na cos calkowicie innego.

Pytanie czy Netflixowi albo Amazonowi uda sie swoimi serialami w ogole dorownac GoT.

P.S. Co do #!$%@? GoT od 7 sezonu to wyniki ogladalnosci mowia co innego.
@Aster1981: ile widzów tyle opinii, przykładowo moj niebieski nie ogladał GoT i przysiadł ze mną do 3 ostatnich odcinków żeby zobaczyć o co jest ta cała drama i dla niego było spoko, bo nie znał historii i tej całej otoczki. Dla mnie 8 sezon był straszny, nielogiczny i było widać, które postacie są lubiane przez D&D a które nie.

Myślę, że tak GoT przebiła szklany sufit. porównuje się akrualnie tworzone seriale