Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #aliexpress #caraudio #recenzja

Super duper radyjo z Aliexpress
https://pl.aliexpress.com/item/1-DIN-Stereo-Autoradio-Car-Radio-Para-Carro-Car-Audio-Player-Digital-Screen-Bluetooth-FM-MP3/32789520412.html

30USD. Po samej cenie można było się spodziewać badziewia, ale i tak kupiłem. No i nie zawiodłem się.

Jakość wykonania. Tani plastik. Luźne przyciski. Latająca gałka. Radyjo jest lekkie jak piórko jakby nic w środku nie było.
Ekran TFT (nie dotykowy) jest tani to widać. Lecz jest czytelny. Kąty widzenia nie stanowią problemu. Naciskając przyciski po prawej stronie na ekranie pojawiają się fale jakbym naciskał paluchem w ekran.

Tuner FM. Bida z nędzą. Ustawiam na postoju 92.0 FM i jadę. Podczas jazdy pojawiają się zaniki sygnału. Czułość tunera ssie po całości.

Rozmowy przez wbudowany w radio zestaw głośnomówiący BT. Rozmówca mnie nie słyszy chyba, że przyłożę gębę do małego otworku znajdującego się na panelu.

Jakość dźwięku. Jako, że w moim bolidzie jedyne głośniki to te w kieszeniach drzwi to się nie wypowiem. Gra na tych głośnikach tak samo badziewnie jak poprzedni Clarion.

Radyjo najwyraźniej potrafi robić za rejestrator jazdy. Nie przetestowałem jakości tej funkcji, ale jako można podłączyć tylko jakąś kamerę PAL to resztę można już sobie wyobrazić.

To samo z kamerą cofania. Nie testowałem.

Po co to kupiłem ? ...uj go wie. Chcecie wyrzucić w błoto 30 dolców to jak najbardziej polecam.
Pobierz BobekNierobek - #motoryzacja #aliexpress #caraudio #recenzja 

Super duper radyjo z...
źródło: comment_eBubLIePa8NjSgDyQLPYf4hedn6IMRhg.jpg
  • 5
@Atreyu: No ja mam Clariona. Starszy, bo bez BT. U chinola połakomiłem się na kolorowy ekran (efekt WOW), możliwość podłączenia telefonu przez BT. No i możliwość podłączenia kamery cofania (pacz somsiad jaki bajer)
@BobekNierobek: Getz po lifcie, extra auto - a extra auto potrzebuje extra radia (σ ͜ʖσ).

A dopiero teraz przeczytałem reckę xD. Ogólnie trzeba było kupić Kenwooda czy Clariona w MM czy na Allegro :). A Getz i tak bardzo miły, nie szkaluj, głośniki można wymienić.