Wpis z mikrobloga

Mirki, zamawiał ktoś coś podobnego?
Jestem ciekaw, czy [ten sprzęt](https://www.aliexpress.com/item/Android-7-1-1-Two-Din-7-Inch-Car-DVD-Player-For-Ford-Mondeo-Focus-Transit/32808328090.html?) będzie się włączać natychmiastowo po przekręceniu stacyjki czy włączać 30-50s jak sprzęt z androidem
#pytanie #kiciochpyta #samochody #motoryzacja #android #technologia
źródło: comment_zr0T7Y5QFSworK7BHHMljBk2qTadmqUC.jpg
  • 14
@SimShady: mam radio 7 cali 2din z androidem 5. włącza się dokładnie 40 sekund ale np. kamera cofania podpięta do radia działa niezależnie od androida. ogólnie na długie trasy to duża wygoda, ale na podjazdy po 500 metrów muzyki nie posłuchasz
@SimShady 15 sekund max, mam w BMW i nie włącza się od zera, bo podtrzymuje napięcie. Radio FM dużo lepiej gra, jakoś dzwięku niema tragedii plus duży, że można jeszcze podpiąć coś tam z tyłu jak wzmacniacz, a w oryginalnych radiach bardzo rzadko.
@puzno: To jeszcze jedno pytanie, chciałbym to roidmi mieć zamontowane na stałe. Mój ford jednak podaje zasilanie na gniazdo zapalniczki do 30min po wyjęciu kluczyków. Nie będzie to zbyt dużo drenażu energii? Jak to wygląda u ciebie?
@SimShady: prawdę mówiąc to nie wiem, nie mam żadnego miernika. jeżdzę z tym ponad rok (dodatkowo mam też kamerkę podłączoną) i akumulatora ładować do teraz nie musiałem w golfie 5. Kolega ma w bliźnaczym a3 zawsze w prądzie zapalniczkę i wyciąga to.