Wpis z mikrobloga

@Graven: nie, antyintelektualizm to jest filozofia prawaków, dlatego własnie antyszczpionkowców albo innych świrów znajdziesz na prawicowych listach a nie w Lewicy razem czy Wiośnie. I to dotyczy nie tylko Polski ale innych krajów

Za przyczynę wzrostu antyintelektualizmu w Europie w czasach współczesnych uznaje się rozwój antynauk, paranauk i pseudonauk[3].
@MikiGRU: religia też, ale ja się odnosiłem do jeszcze bardziej antyintelektualnych bredni. Co do gender to sie mylisz, bo podstawy teorii gender sa solidne. To znaczy czy ty uważasz, że kobiety i mężczyźni nie mają żadnych odrębnych ról społecznych? Gender to role społeczne kobiet i mężczyzn i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o podstawy. Podstawy sa naukowe i w ogóle trudno im zaprzeczyć. Natomiast możesz mieć rację że są
@miejskismog: Jesteś idealnym przykładem tego co napisałem. Nawet lewicowe badania przeprowadzone w Szwecji pokazują, że wraz z intensywnością "polityki równościowej", różnice społeczno-kulturowe między płciami rosną.

Lewica zawsze ma jakieś wyidealizowane wizje na wszystko, tylko to cholerne "życie" zawsze robi na złość.
@Graven:

esteś idealnym przykładem tego co napisałem. Nawet lewicowe badania przeprowadzone w Szwecji pokazują, że wraz z intensywnością "polityki równościowej", różnice społeczno-kulturowe między płciami rosną.

pokaż te badania to pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewica zawsze ma jakieś wyidealizowane wizje na wszystko, tylko to cholerne "życie" zawsze robi na złość.

to akurat dotyczy prawicy, stąd te wszystkie"argumenty" prawaków, że istnieje światowy spisek lewicowych naukowców, ktorzy postanowili zaprzeczać