Wpis z mikrobloga

@saper_vodiczka: zostal wybudowany przez pierwotnie zamieszkujacych tam ludzi (ci sami z ktorymi spiknal sie Czarny Dym zanim zostal dymem). Zostal zburzony przez sztorm, ktory przywiodl Richarda na wyspe. Po co wzniesli posag? Mniej wiecej ten sam powod dla ktorego wznosi sie inne posagi - czczenie bostwa.
@saper_vodiczka: Co innego stwierdzenie, że się zakończenie nie podobało, a co innego podawanie "przykładów" które nie mają kompletnie sensu. Rzuć okiem na przykład na posta @rzuf22 gdzie mniej więcej określa pochodzenie posągu Tawareta. Albo wchodzimy w dyskusje gdzie dajesz jakieś legitne informacje albo po prostu przestań gadać bzdury. Jarałem się LOSTem jak rezonans magnetyczny na Desmondzie jak leciał w TV. Nie wszystko musi być konkretnie od początku do końca wyjaśnione ale
@rzuf22 @v0odo0 nie chcę byc zle zrozumiany-bardzo cenię Lost i jest to jeden z moich ulubionych seriali, ale niektore wątki zostały potraktowane bardzo niedbale, caly 6 sezon to bylo wyjasnianie zagadek po łebkach. Dla odmiany watek Dharmy zostal dosc dobrze rozwiniety, to mi sie b. podobalo