Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No, nareszcie mam nową, fajną, wygodną myszkę. Co ciekawe, to pierwsza rzecz z oświetleniem RGB którą posiadam, ale problem jest taki że klawiatura ma czerwone podświetlenie, więc zbyt dużo się nie da zrobić bez psucia kompozycji. Ale jak na razie bardzo lubię tego gryzonia, mam nadzieję że długo posłuży. ()
#pcmasterrace #komputery
supra107 - No, nareszcie mam nową, fajną, wygodną myszkę. Co ciekawe, to pierwsza rze...

źródło: comment_79StmWSBR00qjDgR8YlbiGO9KlDLaVmI.jpg

Pobierz
  • 9
ową, fajną, wygodną myszkę. Co ciekawe, to pierwsza rzecz z oświetleniem RGB którą posiadam, ale problem jest taki że klawiatura ma czerwone podświetlenie, więc zbyt dużo się nie da zrobić bez psucia kompozycji. Ale jak na razie bardzo lubię tego gryzonia, mam nadzieję że długo posłuży. ()


@supra107: ja mam znaleziony w komisie starszy model, ale z dobrą, innowacyjną technologią G402, mryga tylko na
@ZaQ_1: Nie, mogę ustawić podświetlenie diod od DPI i diody od loga na ten sam kolor, no i mogę ustawić dowolny kolor, tylko chodzi o to że nie ma zbyt dużo opcji jeżeli chodzi o kolory, bo tylko czerwony najlepiej pasuje.
@supra107: fajny sprzęt, ale w moim sercu tylko Razerek. Szybko zdziwisz się, jak wygodna, dobrze dobrana mysz zbawiennie wpływa na nadgarstek. Przerzuciłem się na Hex v2, bo przez pracę łapa bolała mnie non stop, a kiedy raz położyłem na niej rękę, to zrozumiałem, że ręka leży mi na niej idealnie. G502 przymierzałem, ale niestety nie był dla mnie. Zaoszczędziłem chyba wizyt u ortopedy. Podświetlenie niby tam sobie mruga, ale jak pracuję