Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, z jednej strony to źle jak myślisz cały czas negatywnie o swojej sytuacji, o kraju w którym mieszkasz - warto pomyśleć o innych krajach, miejscach i ludziach które/którzy mają o wiele gorzej od nas.

Z drugiej strony - takie porównywanie się do innego kraju wcale nie poprawi naszej sytuacji, ale cały przekaz tej piosenki to raczej polega na porozumieniu się ze swoimi problemami i dostrzeżeniu piękna, docenianiu innych ludzi, pomaganiu innym a tym samym będzie nam samym lepiej, aniżeli ciągle narzekać i jeszcze pogarszać swoją sytuację, ale na tle psychicznym.

Muzyka to dar, no i po prostu dobra rzecz, ale trzeba podejść do niektórych rzeczy z analizą. Niech nas cieszy i cieszy ucho, ale niech też kształci.

#polska #rap #lonaiwebber #lona #muzyka #przemyslenia
  • 4
warto pomyśleć o innych krajach, miejscach i ludziach które/którzy mają o wiele gorzej od nas


@bzam: To samo powiedziałem mojemu koledze inwalidzie który skarżył mi się że nie idzie mu podryw na wózku, mówię weż się chłopie w garść mogłeś urodzić się bez nóg i rąk, wtedy zdarzyło się coś niespodziewanego nagle wstał i powiedział że to rozwiązało jego problem a potem cieszyliśmy się z cudzego nieszczęścia jeszcze cały dzień za