Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam 17 lat i rozchodzi się o to, że gdy zapaliłem ostatnio trawke miałem uczucie jakbym zaraz miał kopnąć w kalendarz ()
I od tamtej pory mam lęki, szybciej zabije serce i od razu wbijam na banie ze coś sie odjaniepawli zaraz + mam jakby problem z oddychianiem albo to też wkręcam se na banie dodam, że jak gadam z kimś, gram, robie cokolwiek to nic mi nie jest.
Co robić ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Derealizacja. Moja siostra to miała. Było źle. Po marihuanie miała wahania na stroju. Co chwilę płakała i nie wiedziała czemu. Miała niesamowicie powiększone źrenice i nie wiedziała co się dzieje wokół niej. Po nocy jeszcze ją trzymało. Przez tydzień odczuwała jeszcze niepokój, ale już to wszystko jej minęło.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mógł być to atak paniki. U osób z predyspozycjami do zaburzeń natury psychicznej palenie może spowodować, że wypłynie na wierzch to co gdzieś tam siedziało uśpione, może wzmagać też już zdiagnozowane problemy ze zdrowiem psychicznym. Lepiej sobie odpuść jeśli Ci nie służy.