Wpis z mikrobloga

@Retox128: Spodziewałem się takiego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Być może RDR3 będzie kosztować tyle xD

Znalazłem takie coś:
So 6,442 employee years times $100,000 a year gives us a total development cost of $644.2 million across the seven years it took to make Red Dead Redemption 2

Jeśli to prawda, to ewentualne RDR3 (oby było), będzie jakimś niemożliwym projektem :o
@Mystizer nie porównuj tej nadgry do RDR2( ͡ ͜ʖ ͡) @k0rdian postacie, dialogi i fabuła jedne z lepszych jakie wykreowali devsi w ostatnich latach. Ale... Ogrywam teraz MGSV i prolog do Phantom Pain bardziej mnie #!$%@?ł niż całe RDR2
@filogzzz potwierdzam! @k0rdian: Mam znajomego który kupił ps4 pro pod rdr2. Zachwycał się tą grą, polował na te epickie zwierzyne, robił zdjęcia itp itd. dotrwał do tego momentu co ja (choroba Arthura) i poleciłem mu Wiedźmina. RDR2 nie skończył a Wiedźmina zaczyna już next game+. Wniosek taki jak mój: fabularnie RDR2 to flaki z olejem, gameplay: flaki z olejem, jakieś rozwinięcie postaci, ekwipunku itp.: nie istnieje, świat i jego różnorodność: majstersztyk.
@filogzzz nie zrozumiałeś postaci Dutcha. Podpowiem Ci tylko, że jego ciągle powtarzanie o planie nie było niedopracowaniem postaci, wręcz przeciwnie, było fundamentem fabuły i metamorfozy bohaterów.

Pozdrawiam!!!
@dyslexia: A ja zacząłem wiedzmina 3 ponad rok temu a do dziś nie skończyłem (zatrzymałem sie gdzieś mniej wiecej na tym jak odnalazłem rodzine barona). Jestem fanem rpg, skonczyłem gothika dragon age itp a wiedzmin mnie nie przekonał