Wpis z mikrobloga

@Pustulka:

Stwierdzam tylko, że 225 tys. (nie wiem czy funtów czy euro) to bujda na kółkach. Rooney zarabia 150-160 tys. funtów. Szczerze wątpię, by SAF z marszu uczynił RvP najlepiej zarabiającym piłkarzem w klubie, a już na pewno nie możliwe jest, aby były gracz Arsenalu stał się kominem płacowym na Old Trafford.
@footix: Rooney od momentu, gdy tupnął nóżką, że chce przejść do City zarabia ponad 200 tys funtów tygodniowo... a sam Van Persie odrzucił ostateczną ofertę 150 tysięcznej tygodniówki w Londynie, a ty mi jeszcze mówisz, że gra za mniej bitch please...
@footix: Tak się dopominasz o źródło, a sam nie udowodniłeś mi, że jest to bujda. Poważna rozmowa? Pokolenie pudelka, serio to piszesz? I wszystko to mówi do mnie 14-sto latek?
@Pustulka: To, że mam 14 lat nie dyskwalifikuje mnie z grona rozmówców. Ty zacząłeś operować kwotami, więc czekam na jakieś poważne źródło. Ja nie muszę niczego udowadniać :)
@footix: A powiedz co będziesz uważał, za wiarygodne źródło, wyciąg z konta Rooneya i Van Persiego? Równie dobrze mogę oczekiwać od Ciebie źródła na to, że Rooney zarabia te 150-160 tys. funtów. Poza tym nie widziałem byś swoich innych wpisach i komentarzach podawał źródła. Wybacz, ale ciężko mi jest poważnie traktować osobę, która nawet nie ukończyła jeszcze gimnazjum i której mentalność pogląd na świat do ukończenia choćby szkoły się jeszcze pewnie
@Pustulka:

Jedyne co mogę zaoferować to wyciąg z konta dotyczący poprzedniego kontraktu (drugi w jego karierze jako gracza United). Było to 90 tys. funtów. Ja rozumiem, że po aferze z City (kolejny wymysł mediów, chodziło o kasę a nie przenosiny do sąsiedniego klubu) jego zarobki wzrosły, ale nie do ~220 tys. (jak Ty piszesz), ani 250 tys. (jak podają niektóre źródła). Żeby to zrozumieć wystarczy popatrzeć na ruchy transferowe United w
@footix: To, że mentalność i poglądy wraz z wiekiem się zmieniają nie podlega dyskusji i za 5-6 lat będziesz miał trochę inne nie mówię, że całkowicie, ale się to zmieni i sam to zauważysz. Myślisz, że jakbyś poszedł rozmawiać z osobami w wieku 25-30 lat to gimnazjalista byłby traktowany poważnie - nie masz co się oszukiwać. Możesz się być nie głupi jak na swój wiek, wyróżniać posiadaną wiedzą, ale wciąż jak
@Pustulka:

Kilka faktów na koniec tygodnia:

1. RvP kosztował 22,5mln (15,5 płatne od razu, 7 w ratach) kwota może wzrosnąć o 1,5mln tzw. bonusy

2. RvP będzie zarabiał około 220 tys. funtów tygodniowo, ale zawarta jest w tym kwota praw do wizerunku. Odwieczny problem, czy podawanie długości penisa wraz z kręgosłupem jest właściwe.

3. Nie mam 14lat i nie rozpoczynałbym dyskusji z Tobą, gdyby nie buta, arogancja ("bitch please") i uwagi