Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawią wpisy tych zawiedzionych kibiców KE czy innej Wiosny, że znowu ciemnogród wygrał, że Polska nie dorosła do demokracji, że prowincjonalny zaścianek będzie dyktował intelektualnej elycie jak ma żyć xD Gardzę takim gadaniem i chyba już wolę tych "faszystów" z PiSu niż Was, Wy elitarne, wywyższajace się buce.
Ps. Głosowałem na Lewicę więc nie wrzucajcie mi od pisiorów xD
#wyznaniezdupy #wybory #pis #po #platformaobywatelska
  • 14
@ksaler: W Polsce liberałowie w ogóle nie szli do tych wyborów. Nowoczesna, która celowała w ten elektorat została wchłonięta przez Platformę.
Korwin celował tym razem nie w elektorat wolnorynkowy, a antyeuropejski.
Gwiazdowski nie zdołał zebrać podpisów.
A co PO ma zrobić? Skoro PiS wprowadza podatki i szykuje (pomimo zaprzeczeń) bat na specjalistów, czyli jakieś kary za pracę w jednoosobowych działalnościach, a i tak ma ponad 40%. Wystarczy spojrzeć na tabelki, które
@IcyHot nie, bo nie oceniam tak ludzi. Nie wiesz co tego człowieka spotkało, że się taki stał. Może ojciec go walił sznurem od żelazka, a matka piła na umór, może w nowej Polsce Balcerowicza został na lodzie jak wielu prostych, ale uczciwie pracujących ludzi i potem nie umiał się ustawić, bo nie miał kasy ani znajomości. Łatwo ci jest oceniać ludzi bo miałeś zapewne lepszy start i mało wiesz o życiu, jakie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kociooka: od #!$%@? transformacji minęło 30 lat - skończ już #!$%@?ć o braku znajomości i braku #!$%@? pieniędzy.
Bo każdy który zarabia dobrze ma to tylko z znajomości. Tfu na was biedaki robaki.

Ps. Nie czuję potrzeby sympatyzacji z menelem spod budki z piwem, i nie obchodzi mnie że ojciec go bił kablem od żelazka - uwierz mi są ludzie którzy mieli gorzej i wyszło im lepiej - a pić codziennie
@ksaler: Najgorsze jest to, że to zjawisko powszechne
Walter Chełstowski „Duża, wystarczająca część obywateli Polski to głupcy”, pozwoliliśmy im na zbyt wiele dając demokrację, Wojciech Sadurski „nieoświecony plebs” Tomasz Lis „pan menel ma swego kandydata”.
żenujący ludzie.