Wpis z mikrobloga

że chcie 4 rozbióru Polski?


@dart22: Raczej po prostu podziału. Wynika to z tego, że PiS spolaryzował społeczeństwo. Głosują na nich bez wykształcenia i słabiej zarabiający, czyli podatki na manipulację. Po prostu elektorat sprzedał się za 500+ i inne transfery socjalne. Jeśli PiS wygra na jesień i da ludziom jeszcze więcej (bo to PiS rozkręca spiralę socjalu do niewiarygodnych rozmiarów). To przy pierwszym lepszym spowolnieniu gospodarczym dostaniemy ostro po piździe.
@JakovKarnic No tak, to zamiast stworzyć solidny program wyborczy to opozycja tylko krzyczy "że zły kaczor Polskę rujnuje", a idioci którzy głosowali na tą opozycję chcą jeszcze dzielić Polskę na dwa osobne kraje co doprowadziło by albo do wojny domowej albo do czegoś na kształt rozbiorów gdzie zachód uzależniony byłby od Niemiec a wschód od Rosji. Super pomysł.
to zamiast stworzyć solidny program wyborczy


@dart22: czy ty rozumiesz, że PiSowi wybory wygrali najmniej wykształceni. Do nich programy wyborcze nie trafiają. KE nie ma szans na zwycięstwo w wyborach, bo PiS ma żelazny elektorat, który da mu większość.

gdzie zachód uzależniony byłby od Niemiec


@dart22: Polska jest uzależniona obecnie od Niemiec. To że Polacy sobie nie zdają z tego sprawy do inna rzecz.
@dart22: Pomysł dzielenia to utopia, bo nikt się na niego nie zgodzi. Po prostu trzeba się pogodzić z tym, że w czasie kryzysu nasza gospodarka wybuchnie. Polska nie zasługuje na dobre rzeczy, wzrost budowany na konsumpcji, nie na inwestycjach. W 2012 roku dziwiłem się, dlaczego Grecy wybierają tak głupio. PiS mi to świetnie pokazał.

Ale gdyby było referendum w sprawie podziału to oczywiście jestem na tak. Choćby z tego powodu, żeby