Wpis z mikrobloga

ALE JAK TO?!!!
Przeciez Autystyczne dzieci AMD wrzucajace te grafike pod niemal każdy wpis obiecywały
12/24 za 300USD!!! Przeciez ta tabelka byla #potwierdzoneinfo na 100%

S z o k i n i e d o w i e r z a n i e.
DO 15% wzrost w stosunku do 2700x, przeciez nie od dzisiaj wiadomo
ze w aplikacjach wielowatkowych AMD ma od lat przewage,
Problem w tym ze w grach i np w Adobe Suite dostaja od intela #!$%@? niezmiennie od lat.
Premiera tego procesora nic nie zmieni w tej kwestii najwidoczniej.

Hype byl taki ze wykopki od pazdziernika zmienialy pieluche z kazdym leakiem a ponizsza tabelka wisiala u nich na scianie.

Pytanie takze nastepujace, skoro procesory sa tak wydajne wzgledem per Watt, to dlaczego potrzebuja plyt glownych z sekcja zasilania +150W oraz chipsetow krore sa aktywnie chlodzone bo sie tak grzeja?

O Navi nawet sie nie wypowiem, projekt 2 lata opozniony, wnoszacy absolutnie nic.
10% performance rtx2070 zyskuje jak go podlaczysz tylko do pradu i sciagniesz plastikowa folie z wiatraków.
Niech AMD oddzieli sie bylego ATI i wszyscy na tym zyskaja, ileż można pudrować trupa?
Kolejna po Radeonie VII klapa.

Jedyny plus jest taki że AMD utylizuje nadal AM4, problemem moze byc to ze stare AM4 moga miec ogromny problem z ruszeniem nowych ryzenow 3xxx. Casus 9900k na Z370, - ruszyć, ruszy... ale nie wiele ponad to.

#amd #pcmasterrace #amdcwel #hardware
źródło: comment_CEmVOw7LL7R6NOIJMDtiBnqKRZG2V8bF.jpg
  • 21
Ja tam poczekam na testy ale trochę jednak xD z AMD - jeśli cena 3600 $178 będzie przez pół roku sztywną to beka trochę. U nas koło 850-900 zł a pokaże nie wiele więcej niż i5 9400f
@Shewie: ale piana. Misiu ile mówiłeś miał brać ten ryzen 9? 300 W? I jak tam gupio ci? Pan mądry.

Pytanie takze nastepujace, skoro procesory sa tak wydajne wzgledem per Watt, to dlaczego potrzebuja plyt glownych z sekcja zasilania +150W oraz chipsetow krore sa aktywnie chlodzone bo sie tak grzeja?


Masz podaną liczbę W, ale nadal piana z mordy ci leci bo sie twoje śmieszne przewidywania o 300 W nie sprawdziły.
źródło: comment_OqDex0FPfmuA73OZ9URGCz789rUJOwTs.jpg
@Shewie: Jak zwykle niedouczony i jak zwykle fanboy Intela. Chipsety będą chłodzone aktywnie ponieważ PCIe 4.0 wymaga dużo więcej pobieranej mocy przez chipset. Nie znaczy, to że grzeją się tak cały czas, ale pewnie wszystko zależy od tego ile z tych linii jesteś w stanie wykorzystać. A producent musi zakładać zawsze wariant, że będziesz korzystał ze wszystkich. Proste, ale jak widać nie dla wszystkich.

Co do samej tabelki, to ja akurat
@CukrowyWykop: Bazowałem na materiale który kilka godzin później zostal zdementowany przez GN, tyle w tej kwestii, 3900 16/32 nie istnieje na ta chwile wiec wszystkie bzdury o AMD mozna dementowac az do momentu premiery co wskazuje dzisiejsza „T a b e l k o w a” premiera.

Nie bredze, miałem oba, testowałem, swoja tabelke możesz wsadzić sobie dokładnie tam gdzie możesz wsadzić sobie ta z mojego wpisu którą wrzucaliście wszedzie niezmiennie
@CukrowyWykop: Jakimi łatkami? Mam 8700k na 5.2 delid na cooper IHS i #!$%@? tak samo jak #!$%@?. Nie mam zadnej łatki bo je instaluja foliarze.

@vdr: co wpis to inna opinia, musicie wypracowac jedna linie ktora bedzie sluzyla do wytlumaczenia aktywnego chlodzenia na chipsecie. Era w ktorej firmy jak Noctua i Corsair i BeQuiet wydaja setki milionow na tworzenie praktycznie nieslyszalnych wiatrakow, AMD zmusza producentow na pakowanie malego #!$%@? brzeczka.
@Shewie: a nie przyszło ci przez myśl że coś nie tak jest napisane w tym sofcie?A bardzo wielu ludzi na reddit pisze że działa i jest wolniejsze o około 8%. Chłopczyku pracuję przy IoT i byle leszcze nie będzie mi mówił o zużyciu energii i konstrukcji Procków.

Jakimi łatkami? Mam 8700k na 5.2 delid na cooper IHS i #!$%@? tak samo jak #!$%@?. Nie mam zadnej łatki bo je instaluja foliarze.
@CukrowyWykop: uwielbiam kiedy ktoś w dyskusji używa sformułowania "typie".
Wiem wówczas że mam do czynienia z brainletem.

Przed chwilą wstawiałeś tabelkę w której AMD #!$%@? intela a teraz piszesz że "no ok, ale to wina ADOBE"
Daje ci screena z inSpectre którego mam od samego początku. T Y P I E xD

Chłopczyku pracuję przy IoT i byle leszcze nie będzie mi mówił o zużyciu energii i konstrukcji Procków.


Ja pracuje
źródło: comment_9ojj6lC5pzupDYGNP0g3kywjJZaKTs9R.jpg
Wiem wówczas że mam do czynienia z brainletem.


@Shewie:
Powiedziałczłowiek mówiący o 300 W w cpu xD

Przed chwilą wstawiałeś tabelkę w której AMD #!$%@? intela a teraz piszesz że "no ok, ale to wina ADOBE"


Jaką tabelkę to wykres typie którego przeczytać nawesz nie umiesz. 2700X był trochęz tyłu za intelem xD Do tego wielu ludzi na reedit pisze że używa ryzena z adobe i działa ale są też tacy