Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zakręconych zapachami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż sprawa jest następująca: Dzisiaj zamówiłem 21 flaszek Kiton Man sprzed reformulacji. Wołam wszystkich zainteresowanych, którzy wyrazili chęć kupna: @Atuannauta @Reven16 @Ragnarocers @ZnubionekFan @vizori @SnoobDuog @Smutny_jezdem @Minister122 @Souls22 @con987 @tleszczyk @Bastgda @Mayster90 @kraktcz @spuchlak @Samadam @Tomi-13 @Qutaphone @Rybkalubiplywac @TomTailor100 @mefistofiel . Czy wszyscy z wymienionych nadal utrzymują chęć kupna flaszki?

Cena 162,50zł

Jest jeszcze 2 sprawa. Nasz kolega @fryco ma sporo na głowie i w chwili obecnej nie może zająć się dystrybucją Kitona w Polsce (może się tym zająć dopiero w lipcu). Ja niestety też nie będę miał teraz czasu się tym zająć ze względu na sprawy prywatne. Teraz pytanie, czy byłaby osoba która podejmie się zebrać wszystkie wpłaty i rozesłać zamówione flakony do wszystkich zainteresowanych, czy czekamy aż nasz kolega będzie miał trochę luzu?

Ja będę w kraju od przyszłego piątku i mógłbym albo wysłać paczkę pocztą (co podniesie cenę flakonu do 163,50zł) lub podrzucić towar do kogoś na trasie Żagań, Opole.

Tak jak poprzednio, osoba od dystrybucji zbiera wpłaty i ustala koszty wysyłki w kraju sama. Ja dostaję jeden całościowy przelew za wszystko.

Biorę po plusie od każdego z Państwa i rozpoczynam licytację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 67