Wpis z mikrobloga

Mireczki ale miałem schiz tej nocy, jestem w delegacji w Turcji i dzisiejszą noc spędzałem w hotelu w Stambule... niedaleko mnie jest meczet ( nie jeden btw ) i o 3 w nocy ichniejszy muezin nawoływal do modlitwy.. #!$%@? jakby mi ktoś kolumnę estradowa postawił w pokoju, ciary miałem na całym ciele, to brzmialo jak scena z jakiegos filmu wojennego albo z CoD #turcja #islam #muzulmanie #ramadan ##!$%@?
  • 4
@BiesONE: Niedawno rowniez wrocilem z Turcji ale z riwiery. Mialem hotel niedaleko kilku meczetow i pokoj od strony gor wiec jak byly nawolywania do modlitwy to slyszalem je az za dobrze. O dziwo jakos sie nie balem - tyle ze pierwszej nocy mnie obudzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slozubn: Ja zaraz po przebudzeniu miałem lekki strach, jak sie ocknąłem to ogarnąłem o co chodzi i wsłuchiwałem się. Ciekawe doswiadczenie, fajnie uslyszec jak to brzmi w rzeczywistosci. co do tego jak to slyszalem to kumplu mialem tak jakby on stal nade mna
@BiesONE: No, jest glosno jak #!$%@?. Nawet jesli meczet jest kupe kilometrow dalej. A jak juz masz dwa obok siebie to...

W Turcji z meczetami jak z kosciolami w Polsce - sa prawie wszedzie. Praktycznie kazdy ma minaret z wyjebistymi glosnikami wlasnie do nadawania wezwania na modlitwe.