Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jamtojest no u nas ciezko o dobre BW, w sumie polskiego BW dobrego nigdy nie piłem :(... myslalem ze nie lubie barley wineów swego czasu, ale jak wypiłem dobry to się zmieniło, kompletnie inna liga :D, przekonuję się coraz bardziej
@nowik1492: Stu Mostów miał jeden world class, nitro rum BA z tego co pamiętam. Też niby nie miał super ocen, w okolicach 4, ale serio był idealny. Możliwe też że dlatego, że piłem dość wyleżakowaną sztukę. Potem żałowałem, że nie kupiłem więcej ;)
@marcobolo birgiczki szkalujo, albo specjalnie wysłaliście gorszą beczke, żeby były dyskusje ( ͡º ͜ʖ͡º).

Edit: a tak serio to w przerwie pomiędzy dwoma grubymi panelami zagranicznych wielorybów było, więc tu może być pies pogrzebany, że przestało smakować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szlif: piwa świata miały, nie wiem jak teraz, butelka Stęszew miała sporo a na półce nawet dobrze nie stanęło... Ale mamy po kilkadziesiąt butelek na każdy festiwal odłożone: Wrocław (WFDP), Krasnystaw (o tu może uda się kupić XD), Poznań (PTP)
@marcobolo: Swoją drogą, jak zawsze chyba hurtownie robią nierówności w dystrybucji. W Warszawie poważne sklepy mówiły, że mają mocno limitowane ilości, a Chmiel i Żyto, na uboczu, dawał na fejsie zdjęcie wielu kartonów i jak kupowałem to sprzedawca mówił, że mają tego jeszcze dużo...