Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast Przeczytałem ale ciężko wyciągnąć jakiś kontekst z tego jednego screena. Na papierze to wygląda tak jakbyś zrobił wpis o tym że 90% lasek dziś to NPCty które interesują się tylko netflixem i paznokciami (z czym się zgadzam) na co ona Ci odpisała że niekoniecznie bo jest dupeczką a ma szeroki wachlarz zainteresowań i to bardzo ciekawych muszę przyznać. Zajebiście bym chciał umieć rysować komiksy, bo od lat buduję w głowie scenariusz
@vikingbrigand: Wypowiedź jest wyrwana z kontekstu, z tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/41716477/ w którym op atakuje dziewczynę, bo jeździ i uczy jeździć innych konno, studiuje psychologię i czyta książki. Dopowiedz sobie resztę...

@Doomino: Ja też osiągnęłam wszystko ciężką pracą, nie dostałam nic za free. Jestem niezależna i lubię to co robię, ale czepianie się ludzi, tylko dlatego, że nic więcej się nie potrafi mnie drażni.

@RoastieRoast: Naprawdę jesteś dzbanem i to
Pobierz xandra - @vikingbrigand: Wypowiedź jest wyrwana z kontekstu, z tego wpisu: https://ww...
źródło: comment_rWmQ6CqMClvb7mVO655dLEV47YWP8TqI.jpg
@RoastieRoast Bo @xandra obroniła w poście laskę z której jakiś #!$%@? incel drze łacha bo jeździ konno? Jazda konna to jest niesamowity sport leżący u samych podstaw ludzkiej cywilizacji. Sam nie umiem ale mam ziomów którzy strzelają konno z łuków i jeżdżą na jakieś turnieje do Mongolii gdzie #!$%@?ą po stepie i sypią w cele z lokalsami w ludowych strojach którzy od tysięcy lat nie robili nic innego.
Myślę że czerpią życie
Tworzenie muzyki w ReNoise. Umiesz lepiej na Rolandzie Juno 60?

@xandra: że tak się przyłączę:
1. jakie znaczenie ma w jakim programie składasz/komponujesz muzykę?

2. w twoich utworach postprodukcja kompletnie leży. Mastering i mix to są pojęcia ci nie znane, zatem ewidentnie robisz to dla funu.

Tym bardziej jaki jest sens wmawiania innym, że jesteś w tym pro, skoro nie jesteś? Na wykopie są setki osób, które komponują muzykę w programach
@simperium: Ad 1, mało kto umie używać Trackerów wśród muzyków, królują Abeltony i FLSudio. Ad. 2, jakie ty masz doświadczenie w tym temacie? Może mnie czegoś nauczysz? Bo na forach muzycznych rzadko ktoś zwracał mi uwagę, a tam raczej się znają.
Może coś o kompozycji napiszesz? Warsztacie, sounddesignie, hmm? ;)

Oczywiście, że jest ich dużo, ale niewielu jest w tym dobrych, znam kilku, i cenię ich umiejętności. Nie oczekuję lepszego traktowania