Wpis z mikrobloga

@jaaniety: Przy schodach na końcu mało nie poleciałeś na plecy. Ja wiem, że 100 razy się uda ale ten jeden raz bez ochraniaczy na nadgarstki może się okazać tragiczny. Miałem dwa razy złamany lewy nadgarstek, raz drutowany bo nie trzymał się kupy, prawa dłoń połamane kości i nie poszedłem z tym do lekarza i teraz mnie czasem #!$%@?. Od małego palca co idzie kość od nadgarstka mam wyraźnie wyczuwalne zgrubienie bo
@jaaniety:

Masz Nexty to polecam PS takie jak mam. To wersja coolmax pro i całkiem przypadkowo je kupiłem ale są świetne. Jak dobrze dopniesz dłoń/nadgarstek wytrzyma nawet boczne uderzenie. Nie mam ochraniaczy na kolana czy łokcie bo zaliczam inne rodzaje gleby ale ja nie mam barierek po drodze jak ty. xD

btw. Kiedyś na rolkach wpadłem na mur i połamałem żebra z prawej strony. Fioletowy siniak na pół tułowia i byłoby
4x80 - @jaaniety: 

Masz Nexty to polecam PS takie jak mam. To wersja coolmax pro i...

źródło: comment_YtDIymtwW38xLrrcBEiFYRh4zBVLPA6u.jpg

Pobierz
ręce się nie rozjeżdżają przy glebie ? Pamiętam zawsze bolały mnie barki kosztem nadgarstka i sam nie wiem co dla mnie lepsze :)


@jaaniety: Nie wiem ci odpowiedzieć ale więcej nie będę pisać o ochraniaczach. xD
czyli ślizga się ten plastik na asfalcie


Nie wiem, nie mam zielonego pojęcia. Mam od roku te coolmax ale fioletowe i zaliczyłem glebę z rękami do przodu ryjem po poboczu. Nie wiem czy się ślizgały. Wcześniej miałem pro air i tu jednemu Mirkowi wysłałem cały komplet to może się wypowie.

ale kupię te ochraniacze i zobaczę co jest będę miał na kogo marudzić


Wizyta w szpitalu wygląda tak, że jakoś ze złamaną