Wpis z mikrobloga

tylko 6.8W na node


@megaloxantha: a RBPi nie ma mniej niż 5W? Szczególnie wersja 0
Jeśli tak to to Ethereum spala potężne zasoby energetyczne Polski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ETHEREUM NISZCZY NASZE CZARNE ZŁOTO xd
@cyberpunkbtc: nie spamuj, wrzuciłeś wielki artykuł gdzie gość czepia się wszystkiego bez ładu i składu.
Bez PoS nikt nie ma finansowego powodu do trzymania pełnych nodów, bitcoin opiera się na niepewnym fundowaniu nodów
@fervi: raspberry pi nie wymaga czasem osobnego zasilania do dysku?
@megaloxantha: W sumie ciekawa kwestia. Zależy pewnie od dysku (to raz - bo może SSD to nie). Dwa - jak cię popierdzieli to możesz wrzucić kartę SD taką jebitną 500GB xdA na to raczej nie trzeba
@megaloxantha: Tak, baz łądu i składu, zwłąszcza że przytacza cytaty vitalika i innych waszych devków. Nazywasz coś takiego bez ładu i skłądu? Doskonalew wiesz jak druzgocąca jest ta analiza i dokładna pod każdym względem. Nawet Vitalik prosił hackernoon żeby to usunęli... Nawet Vitalik poległ w komentarzach :D

To gówno na ścianie to spóżniona z synchronizacją okrojona kopia blockchaina a nie żaden węzeł. Nic nie robi, nic nie może. Po prostu jest
@cyberpunkbtc: Najlepszym rozwiązaniem jest zniszczenie Ethereum. Nie poprzez dumping, a konkurencję. A megaloxantha to też człowiek (podobno, bo w sumie nie sprawdzałem), więc pogadać czy potrollować można xd

Mega, send nudes to verify
@cyberpunkbtc:

Doskonalew wiesz jak druzgocąca jest ta analiza i dokładna pod każdym względem

gość #!$%@? trzy po trzy ledwo rozumiejąc jak to wszystko działa.
Bez ludzi dotujących nody bitcoin skończy się nodami minerów kopiących bez starych bloków, może jeszcze block explorery i tyle. Nikt inny nie ma finansowego powodu trzymać, fanatycy z raspberry pi w końcu dadzą sobie spokój. PoS wymaga noda do generowania bloków więc zawsze będą.

To gówno na
@cyberpunkbtc: Gdyby nie ethereum i Vitalik to BTC może by kosztował 100$ a może mniej.
Pamiętam jak Vitalik, jeszcze wtedy angażujący się w developerkę bitcoina, zaczynał projekt ethereum, nawet wtedy nikt nie wiedział jak to wymówić i większość, łącznie ze mną hejtowała ten pomysł. Ale prawda jest taka że to ETH i shity sciągnęły ulicę do krypto. Ludzie od początku chcieli coś więcej niż dawał Bitcoin, próbowali colored coiny, Counterparty ale
@atari_XE: Przeczytaj sobie co podlinkowałem. Nie screen, tylko całość. Sporo się dowiesz o tym jak dzioała sieć btc oraz ETH i jak zupełnie inaczej są rozwijane. Nauczysz się czegoś, bo obecnie wpieprzasz sie nie wiedząc nic w temacie
@atari_XE: Ten wpis o ETH to legenda. Vitalik miał o niego straszny ból dupska. Podobnych wpisów było wiele, ale o nie się nie czepiał o ten to prosił sie o ocenzurowanie. Dlaczego? Bo jest tak dokładnie opisany po kolei, podparty argumentami i samymi wypowiedziami Vitalika i innych etherowych devków że nie da sie z nim w ogóle walczyć.
Dlatego megaloxantha nie odnosi się nigdy do najmniejszego fragmentu z tego, tylko pieprzy
@cyberpunkbtc: Ty pieprzysz cały czas że ETH NIE MOŻE DZIAŁAĆ, PRZECIEŻ NIE MA NODÓW, KTÓRE MOGĄ COKOLWIEK ZWALIDOWAĆ. Popatrz a przed chwilą używałem i działa, szybciej od Bitcoina. I co pieniaczu?
Fakty mówią same za siebie.
Czy myślisz że Vitalik ma czas i ochotę dyskutować z każdym trolem w necie?
Myślę że jeżeli prosił o usunięcie, w co wątpię, to prawdopodobnie tekst po prostu kłamie. A jak dyskutować z kłamstwami?
ETH NIE MOŻE DZIAŁAĆ, PRZECIEŻ NIE MA NODÓW, KTÓRE MOGĄ COKOLWIEK ZWALIDOWAĆ


@atari_XE: Kiedy ja gadam że nie moze działać? Co ty #!$%@?? Przecież działa, ale pełnych validujących nodów ma poniżej setki i liczba ta ciągle spada. ETH może działąć nawet i z jednym węzłem. Do tokeników z kotkami to styjnie ¯\_(ツ)_/¯
Ale kiedy oni to stawiają obok bitcoina jako konkurencyjną walutę to po prostu jest śmieszne
@cyberpunkbtc: Nie chcę mi tego czytać. Ethereum przetrwało:
1. DAO razem z reorgiem, co nie jest byle sztuką
2. Tysiąc różnych shitów wygenerowanych na nim
3. Bear market spadając 15x, BTC spadło 7x, jak na drugi coin to nie tak źle
4. Ciągle ma wizję jak zmienić w przyszłości mining
5. Ma roadmapę od wielu lat, która jest realizowana, z poślizgami ale jest
6. Ma Vitalika, który jest dla mnie plusem
@cyberpunkbtc:

Dlatego megaloxantha nie odnosi się nigdy do najmniejszego fragmentu z tego


hurr durr a argument które całe te dywagacje zabija fundamentalnie zignorowałeś, bo odpowiedzi nie ma

Bez ludzi dotujących nody bitcoin skończy się nodami minerów kopiących bez starych bloków, może jeszcze block explorery i tyle. Nikt inny nie ma finansowego powodu trzymać, fanatycy z raspberry pi w końcu dadzą sobie spokój. PoS wymaga noda do generowania bloków więc zawsze będą.