Wpis z mikrobloga

znowu wdałem się w uliczną bójkę i to prawie w centrum miasta w ciągu dnia, wiec nie wiem czy nie jestem poszukiwany.
Stałem z ziomalem na przystanku tramwajowym na wildzie. Widzę, że po drugiej stronie ulicy idzie jakaś para, chudy chłopak w dredach, kolorowe tatuaże i koszulka ''muzyka przeciwko rasizmowi'' a obok niego idzie czerwonowłosa alternatywka, którą pukałem parę dni wcześniej o czym już pisałem. Naklejają jakieś anarchistyczne wlepki na słupie więc grzecznie się do nich zwracam żeby tego nie robili, bo jest to nie zgodne z prawem, a poza tym mogą za to dostać od kogoś po gębie. Rzuciłem też pogardliwe spojrzenie w stronę tej czerwonej i pytam jak smakowała moja sperma i czy już ją zmyła z włosów. Koles się wkurzył i rzucił z pięsciami w moim kierunku. Oczywiście od razu zareagowałem i wszedłem w niego lewym prostym, potem dostał z hight kicka aż mu kolczyki w brwi wypadły i rozerwały skórę, laska też oberwała kolanem na żebro i łokciem w skroń.
Przeciętny dzień z życia poznańskiego fightera( ͡° ͜ʖ ͡°)
#poznan #bojka #zadyma #skinhead #heheszki #takbylo #truestory #p0lka #bekazlewactwa
  • 21