Wpis z mikrobloga

Pewnie typowe naciągane allegrowych sprzedawców. Skąd ma jakąś babka wiedzieć że balon trzeba napełnić jakimś helem aby się unosił nad lozeczkiem.
@powaznyczlowiek: allegro automatycznie daje 5★ jeśli wysyłka jest poniżej 24h. tak samo jest automatycznie 5★ za koszt wysyłki jeśli wysyłka była darmowa. Któregoś razu wykłóciłem się z nimi, że moim zdaniem sprzedawca nie zasługuje to mi odblokowali. Kupiłem przed północą w środę, wysłali w piątek po południu, towar dotarł we wtorek.
@eloar: ale to jest sztywne 24 godziny więc jak kupiłeś powiedźmy o 23:30 w środę to kurier powinien najpóźniej zeskanować tą paczkę o 23:29 w czwartek żeby automatycznie dostali 5 gwiazdek.
@Hide wprowadzili paczkę do systemu wieczorem w czwartek i w piątek nadali. Też mi sie zdawało, że nie powinno być uznane 24h dlatego domagałem się odblokowania oceny i wstawiłem 3/5
@dzek Wczoraj o to pytałem bo miałem sytuację gdzie ktoś kupił powiedzmy o 14 ale kurier już był więc paczka wysłana następnego dnia. Następnego dnia kurier był o 15 i klient mógł dać mniej gwiazdek. Debilny system bo to bez znaczenia o której paczka będzie odebrana.