Wpis z mikrobloga

@szejk_wojak: w te wyżłobienia co są od środka zbiera się jedzenie podczas gotowania/zmywania naczyń, wiec nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) bierz diament to klasyka, nigdy nie wychodzi z mody, a w razie niepowodzenia łatwiej taki sprzedać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szejk_wojak: Pomyśl kolego bo to nie Ty będziesz nosił. Oglądałam kiedyś taki serial Mentalistę, może znasz, Patric mówił ze to widać w kobiety oczach ze nosi prawdziwy diament.

Mi tez się bardzo podobają szafiry ale to jednak jest zaręczynowy, taki można kupić z innej okazji np urodzenie syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki pro tip ode mnie, jak już wybierzesz to wydrukuj zdjęcie i idź do pobliskiego
@miczal: Nas tez nie było stać na duzy i skończyło się na 6x200 zł plus cyrkonia. Jakoś tak jak kobieta, chciałam mieć diament, ale nie było warto.

No ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam żeby dawać komuś cyrkonie i mówić ze to diament , pięknie to rokuje na przyszłość ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po babce dostałam złote pierścionki, różowy, niebieski i zielony. Niby ametyst, szafir i
@miczal: Mi chodziło o to, że to bardzo nieładnie kogoś oszukiwać.

W diamencie najbardziej podoba mi się to jak odbija światło, zwłaszcza brylantowy szlif.

Nie chcesz nie kupuj, ale nie dorabiaj do tego filozofii, to Twoje pieniądze. Jeśli Twojej połówce to nie przeszkadza to o co Ci chodzi. Ja Ciebie do niczego nie zmuszam, piszę, że według mnie to najlepsza inwestycja , oprócz tego ze na to popyt zawsze będzie, zyskasz