Wpis z mikrobloga

Mirki, który program lojalnościowy na stacjach jest według Was najlepszy i dlaczego?

Aktualnie korzystam z BP, ale będę zmieniał, bo najsłabiej wypada auto na hamowni z ich paliwem.
Myśle o Orlenie i Cirlce K. Co polecacie i dlaczego?

Na BP były kupony w aplikacji na punkty i faktycznie przyspieszało to ich zbieranie. Ale ostatnio jest jakaś padaka. Wymienie punkty na nagrodę i chce zmienić stacje.

Shell odpada bo auto zestrojone na RON98.

podzielcie się doświadczeniami :)

#samochody #motoryzacja
  • 11
najsłabiej wypada auto na hamowni z ich paliwem.


@bekart: co to za potwór i ile koni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo różnice między dwoma pomiarami na poziomie kilku koni mogą wynikać nawet z różnicy w temperaturze powietrza danego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bekart: Żaden. Lepiej tankować na hipermarketach i samemu zdecydować na co wydać zaoszczędzone pieniądze.

Uprzedzając pytania - tankuje tak od 15 lat, auta nowe, dobrej klasy, każdym robię ponad 200 kkm i w żadnym nie było problemów przez jakość paliwa. Czyli paliwo na hipermarketach jest ok.
@Neoplan: pare lat temu lałem do świeżego Q5 3.0 TDI i nic sie nie działo ;D więc świadomość mam.
problem w tym, ze najblizsza stacje marketową mam z 10km od domu. Więc totalnie mi sie nie opłaca, bo mieszkam w centrum
@bekart: A przepraszam, raz mi się #!$%@?ł filtr od gazu, ale to było po wyjeździe na Ukrainę, więc pewnie tam. Generalnie Ukrainy nie polecam w zakresie LPG, lepiej przeboleć i jeździć na benzynie, ze stacji zachodnich albo OKKO.
@bekart jeśli chodzi o lojalnościowe programy to jak dotąd najlepiej oceniam lotos. Szybko można odebrać nagrody i nie jest to Hot dog. Sam w ciągu 9 miesięcy wziąłem za punkty dwa zestawy sztućców z Gerlach.