Wpis z mikrobloga

@suluf: nadaje kurs xD dwie osoby mogą zrobić z trzecią co chcą


@Dzieban: wskaż proszę przykład albo trzy osobowego państwa albo sytuacji gdzie jedna osoba zgadza się na wszystko bo pozostała dwójka tak powiedziała.
@suluf: No szczególnie moje prawa są szanowane jak jestem łupionym, by było na 500, inny socjal. Moje prawa są tak chronione, że mój dom nie jest moją twierdzą. A już najbardziej gdy wiem, że moje pieniądze są przekazywane na kościół/żydów/lgbt*...w zależności kto rządzi.

Co do wypowiedzi gościa, bardzo dobrze, że się wypowiada, miast kryć sie i być szarą eminencja. Wiemy przynajmniej z kim mamy do czynienia.

Co do meritum, to o
@NADPH: Pipa z niego a nie konserwatysta, tak samo jak z Brauna. Polski konserwatysta szanuje ugruntowane polskie prawo. I tym samym nigdy nie zaproponowałby karania za homoseksualizm. Bo w Polsce, poza zaborami i krótko po nich, nigdy tego nie robiono.
@suluf: No szczególnie moje prawa są szanowane jak jestem łupionym, by było na 500, inny socjal. Moje prawa są tak chronione, że mój dom nie jest moją twierdzą. A już najbardziej gdy wiem, że moje pieniądze są przekazywane na kościół/żydów/lgbt*...w zależności kto rządzi.


@Riczard: Myślałeś o przeprowadzce do Somali ? W dużej jej części nie ma podatków, socialu, a jak kogoś zastrzelisz to małe szanse że władze będą się interesować