Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patryk979797: Wiem ile jeździłem. Po odjeciu "nielegalnych" kodów powinno mi zostać 110. Wyczyścili mi oczywiście wszystko do 0. Zamykając pape burakom od "polaczków", "nosaczy" i całej tej wykopowej wiochy, płacilem i za lime i za hive. Nie nabijalem kosmicznej ilości z nielegali tylko tyle ile będe w stanie wyjeździć. Tak jak wiekszość myślałem że "nielegale" to ich bardzo sprytna akcja promocyjna. #hive nie ma jak konkurować z lime, ich apka to
@GuruMeditator: nie nabijałem lipnych kodów, tylko te legalne, jakieś +/- 200 minut. Zostało mi 141 i cały czas działają, bo nie januszowałem :) A pytałem ich o coś na fb, odpisali w 12 minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perzon: ja doskonale wiem że oni na pierdoły typu problem z płatnością, zablokowaną hulajnogą czy aplikacją są w stanie odpisać bardzo szybko. Szkoda że na tematy tabu typu jak usunąc konto, dlaczego nie przestrzegają własnego regulaminu, dlaczego zawinęli mi legalne kody - nie odpisują w ogóle mimo że widać iż wiadomość została odczytana. Co do januszowania, jakbyś dostał te kody na samym początku akcji jak ja to nie miałbyś pojęcie że