Wpis z mikrobloga

Śmieją się z madek i chorych curek ale sami jak mają coś za darmo dostać to się zabijać będą o jakieś kody xD I to zgłaszanie do UOKiK bo Panie władzo za darmo mi nie pozwalają jeździć. Najlepsi są ci co ani złotówki nie wydali ale ONI WIECEJ NIE POJADĄ HULAJNOGĄ xD
#hive
  • 11
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@asd23434asd: Czyli według Ciebie łamanie prawa jeet ok? Okej jest to, że zbierają dane kart kredytowych i nie chcą usunąć tych danych? Tak samo jak z kontem na tej ich aplikacji. Teraz wiele osób musiało zastrzec karty bo nie wiadomo co oni z tymi danymi zrobią ani czy dane są bezpieczne
  • Odpowiedz
@LewCyzud: a ja kisnę z takich roszczeniowców jak Ty
@Okex: a czemu mają być niebezpieczne ? Konto można bez problemu usunąć - zamiast pisać na wykopie żale, napisz do suportu i dostaniesz instrukcję :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BajerOp: Póki Cię żona nie zdenerwuje też jej odpuszczasz różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja akurat z tych kodów nie korzystałem, wyjezdzilem za polecenia i swoją kasę,bo byłem w Warszawie tylko dzień, więc więcej nie potrzebowałem później, ale skoro już jest afera to warto poruszyć kwestie tych kart ( )
  • Odpowiedz
@asd23434asd ale rozumiesz, ze pokasowali tez ludziom punkty, ktore dostsli ,,legalnie" np przez polecenie znajomego? Ba, nawet jesli poleciles więcej znajomych to blokowali ci konto, bo za duzo punktow sobie zbierasz polecajac znajomych.
  • Odpowiedz