Wpis z mikrobloga

>>>>> tego tu szukasz <<<,<<<


Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada
@Witaminae Ja wspomniałem wyżej - jeśli zwierzęta nie mają dostępu do pomieszczeń w których przygotowywane jest jedzenie, to sanepid nie widzi problemu. Obczaj sobie MrauCafé. Sanepid zamknął je na początku, zaś warunkiem wydania zezwolenia na prowadzenie działalności w takiej formie było w zasadzie jedynie uniemożliwienie zwierzętom dostępu do pomieszczeń w których przygotowywane i przechowywane jest jedzenie oraz wprowadzenie rygorystycznych zasad higieny dla pracowników mających kontakt ze zwierzętami.
@Luccek Heheszki. Ja mam bekę zarówno z madek jak i z fanatycznych właścicieli psów. Pies to przyjaciel ale nie człowiek. Czyt. Ma inne potrzeby i potrzebuje innego podejścia xD

A ludzie do psów gadają jak do ludzi xD Jakby miał zrozumieć...

Tak samo do dzieci jak do idiotów.

Mam wrażenie, że niektórzy ludzie nie powinni mieć ani dzieci ani zwierząt bo nie są wystarczająco ogarnięci bądź inteligentni by temu w pełni podołać.
I NIKT #!$%@? NIE ZAREAGOWAŁ. NIKT


@GajuPrzegryw: To pasta? Oby, bo nie co cię dziwi w tym, że normalny człowiek nie będzie ryzykował pogryzieniem przez #!$%@? wie jakie psy, #!$%@? wie na co chore, żeby jakiegoś obcego kundla ratować.
@idiot To nie pasta. I tak dziwi.

Jeśli dorośli ludzie się tak zachowują względem zwierzęcia. To zachowają się tak samo względem człowieka.

Tupnąć nogą krzyknąć czy rzucić siatką, tak ciężko?

Nie wróżę temu krajowi przyszłości jeśli taka znieczulica będzie się rozprzestrzeniać. Cierpienie innego stworzenia ominąć bez jakiejkolwiek reakcji...

Jeśli dla ciebie to dziwne, to zaliczasz się do tej grupy. Nie podałbym ci ręki i na pewno nie pomógł w potrzebie, bo skoro
@GajuPrzegryw: Ej #!$%@?, dwa razy byłem 'bohaterem' i dwa razy mnie po sądach za to ciągano, więc daruj se te swoje z dupy wysrane analizy.
I sorki, ale mając na głowie dzieci, żonę w drodze z kolejnym, firmę, dom i mamę na bardzo wysokim levelu, za #!$%@? nie zamierzałbym ryzykować zdrowia dla jakiegoś psa.
@Pannenkoek Właściciel sklepu nie ma wpływu na idiotę który wchodzi do sklepu oznaczonego w taki sposób że mówi nam to że są tam zwierzęta.

To tak jakby wyraźnie było napisane że shake ma w składzie orzeszki a typ uczulony na orzeszki go #!$%@? xD
ktoś kto się boi działać wtedy kiedy powinien


@GajuPrzegryw: Powinien? Dla jakiegoś psa? Dla człowieka pewne bym zaryzykował, bo jestem frajerem i #!$%@?łbym się w to po raz trzeci, ale dla psa? #!$%@? mam. Bądź sobie bohaterem, ale jeśli sobie nie życzysz żeby ktoś cię oceniał, to zrób mi tą przyjemność i nie oceniaj innych hipokryto.
@idiot

Bycie frajerem, który usprawiedliwia swój brak jąder nie chęcią robienia sobie problemów, "no ale człowiekowi to pomogę".
To jest hipokryzja.

Z której strony moje zachowanie jest hipokryzją? Moją hipokryzją jest wyciąganie twojej hipokryzji? Bo chyba nie to, że stwierdziłem fakt?

Ja ludziom nie pomagam, więc może i jestem hipokrytą, pomimo że znam pierwszą pomoc to i tak 2 krotnie w takich sytuacjach nie pomagałem, bo raz nie chciało mi się, dwa