Wpis z mikrobloga

@S007: Renault ciśnie z pojemności 1.6 ponad 300 koni w serii. 8.5 sekundy do sety to osiągi niewiele gorsze od ostatniego Swifta Sport, który również sygnuje się na "ten wzmocniony" xD. Ja bym nie pogardził.
@hyperlink to używka. Po prostu jestem przeciwnikiem tych wszystkich pakietów AMG M itp w autach które mają tak małe silniki. Np w vagu a przypadku golfa R Line nie jest on aż tak zbliżony do R ki

XD ale #!$%@? jestem na etapie szukania Focusa RS (chociaż nie cierpię fordow) #!$%@? psowi
@S007: nawet jeśli, kupił bo widoczne mu się taki podobał. To nie jego wina, że producenci oferują sportowe pakiety stylistyczne w najniższych wersjach silnikowych. To chwyt marketingowy i tyle.

Wrócę jeszcze do takiego wytykania - widać, że naprawdę Ciebie to boli, bo sąsiad zapewne kupił młodsze auto o wyższej wartości od Twojego. Dla jednego to co jest sufitem, dla drugiego podłogą. Oczywiście nigdy się nie wyśmiewam kto czym jeździ, bo po
@hyperlink XD to na zegarkowej części wykopu nie ma takich ameb jak tu XD przepraszam że jestem takim biedakiem że mam zegarek za 8500 a drugi kupiłem za 20000zl a na codzień mam bmw e90. Mam dać te dwa zegarki i karteczke z nickiem obok żeby Ci udowodnić XD? Bo nie kumam XD tej dzieciniady "uuuuu udowodnij bo mój znajomy znajomego kłamał że kupił poloneza tdi"
@hyperlink ale to nawet testo mówił że jak jakiś Polaczek mówi tak jak Ty to znaczy że pewne rzeczy są nieosiągalne dla niego. I że taki głupi #!$%@? RS to dla ciebie za dużo xD
I że taki głupi #!$%@? RS to dla ciebie za dużo xD


@S007: i Tu się mój kolego srogo mylisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać ewidentnie, że albo trolujesz, albo naprawdę Twoje podejście i tok myślenia pokazuje, że to co dla Ciebie jest sufitem, dla Twojego sąsiada serio jest podłogą.

Jak w każdym razie dyskusję kończę, szkoda mojego czasu.
Po prostu jestem przeciwnikiem tych wszystkich pakietów AMG M itp w autach które mają tak małe silniki.


@S007: MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I AMG M ITP BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE ...
Dla niektórych 136ps jest wystarczająco


@ameliniowyguzik: no no M POWA

Wystarczające jak ktoś nie lubi jeździć. Jak ktoś lubi, to 100, 200, czy 300 po jakimś czasie się nudzi

Wiem z doświadczenia swojego i innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)