Wpis z mikrobloga

emano mirki, są u was ślepaki lub muchy końskie? jak zwal tak zwał chodzi mi o to gowno pic rel. najbardziej uciazliwe w upalne lato atakuja w cieniu oraz w okolicach wody. jest na to jakiś sposób? chciałem sobie zrobić taki fajny murowany basen za domem ale jak sobie przypomnialem że nie mogłem wyjść z wody jak miałem zwykły basen marketowy bo te #!$%@? mnie obsiadaly to mi sie odechciewa wszystkiego. pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cmazecik - emano mirki, są u was ślepaki lub muchy końskie? jak zwal tak zwał chodzi ...

źródło: comment_BzbYSh6GYs2jeJKfTwESzgUSUMxLRkNV.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cmazecik: proszę #!$%@? jak się powodzi.. murowany basen, zrób se kryty #!$%@? to nie będziesz miał problemu.

A tak poważnie to na nie nic nie działa tak jak na konary np. Lawenda, aromat waniliowy do ciast czy spreje, trzeba po prostu wybijac jak tylko się zbliża
@KamDG: tak dokladnie, komarow u mnie chyba w ogole nie ma ale jak kiedys pamietam to ukoszenie bylo troche wkurzajace ale dalo sie z tym zyc za to te #!$%@? slepaki jak #!$%@? to zyc sie odechciewa, nie wiem czy gorsze jest ich gryzienie czy samo latanie i obsiadanie na czlowieku.
@BiesONE: to nie bedzie zaden basen jak z meksykanskich seriali, malutki zbiorniczek wodny gdzies 2x3x1.5 zeby tylko dupe zanurzyc