Wpis z mikrobloga

Temat wałkowany wzdłuż i wszerz

Miałem przez sporo lat mBank ale jak dziś zaczęli mnie kasować 9 PLN za przelew i to na własne konto stwierdziłem że ELO, skoro i tak mam napychać im kieszenie to może niech Polski Bank je przynajmniej ma.

W każdym razie, wszędzie mnóstwo reklam o przeróżnych pierdołach a ja nadal czekam na porządną niezawodną bankowość w tym kraju..

wymogi zwykłego obywatela:

-dostęp do bankomatów bez prowizji (najlepiej wszystkich)

-jak najwięcej wpłatomatów (dużo wpłacam i na koncie są duże pływy)[w głowie mi się nie mieści ile miałem problemów żeby wpłacić zwykłą gotówkę, bo albo prowizja od kwoty albo maszyna nie działa... :[

-BLIK, przelewy na tel. itp. tak aby szybko się rozliczać na mieście

-Karta (niepłatna, chyba że można ją fajnie spersonalizować) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Konto bez prowizji, bo mam dość tych kosmicznych opłat

-Dwa konta na jednym logowaniu, che mieć dostęp do kilku kont na jednym logowaniu. Załóżmy że konto gdzie jest podpięta karta trzyma nie wiele hajsu żeby mnie w razie W nikt na mieście za bardzo nie skroił ale jak brakuje to z konta które jest tylko online w kilka sekund "doładowuję kartę" i latam dalej po sklepach.

-Czasem jakiś wypad za granice, miło by było płacić racjonalne spready a nie ogromne sumy.

-I żeby aplikacja była na czasie, a nie zacofanie jak to nadal niektórych bankach jest..

Słyszałem ostatnio sporo o Revolut'cie ale na stronie jakoś mało przekonuje mnie ich oferta.

Mirki co wy na to? Zróbmy jakiś mały ranking kont który będzie oparty na faktach a nie na reklamach.

#banki
#bankowosc
#kontobankowe
#kontoosobiste
#osbiste
#hajs #hajs
bialy12 - Temat wałkowany wzdłuż i wszerz

Miałem przez sporo lat mBank ale jak dzi...

źródło: comment_mzmdSDKFCIxVfNQi6cBf21qtIcN4ufo1.jpg

Pobierz
  • 5
Miałem przez sporo lat mBank ale jak dziś zaczęli mnie kasować 9 PLN za przelew i to na własne konto stwierdziłem że ELO, skoro i tak mam napychać im kieszenie to może niech Polski Bank je przynajmniej ma.


@bialy12: XD
Ładna manipulacja, bo opłata za 9zł za przelew dotyczy drugiego i kolejnego przelewu w miesiącu z konta OSZCZĘDNOŚCIOWEGO na zwykłe.
Sprawdźmy też jakie opłaty ma "Polski Bank" (pisze się polski bank
@MichaelT128: dobrze strażniku, zgadza się. Nie napisałem dokładnie z jakiego konta. Założyłem oszczędnościowe ponieważ na czacie mnie poinstruowano że do moich wymogów takie konto będzie w sam raz. O opłacie żaden z konsultantów już nie wspomniał.

przymiotniki związane z Polską piszę z dużej litery, no cóż, ukamienuj mnie za to.

Wracając do tematu, nie musi być konto oszczędnościowe a coś à la skarbonka podpięta pod konto abym mógł z jednego poziomu