Wpis z mikrobloga

Byłem tym kolegą gejem, co nie bardzo lubił parady. Ale przemogłem się i zobaczyłem. Matki w ciąży, rodziny z dziećmi, pary homo i hetero. Fakt, mignęło kilka pań w staniku bez bluzki i kilku facetów bez koszulek, ale najobrzydliwsi byli ludzie co stali na starcie parady i bojkotowali wszystkich, wyzywając od pederastów, pedofili, gwałcicieli, krzycząc, że czeka uczestników parady szybka i bolesna śmierć, a "lobby lgbt" dobiera się do dzieci i nastolatków (swoją drogą bardzo dużo dzieci i nastolatków w marszu brało udział i wyglądali na zażenowanych...) i wiele podobnych bzdur. Ogólnie najbardziej bawił koleś z transparentem "kochamy was, ale umrzyjcie" XD

Byłem, poznałem, mogę się wypowiadać. Wstyd mi za osoby, które pod płaszczykiem miłosierdzia robią celowo komuś przykrość. Oczywiście parada i tak była bardzo pozytywna, a uczestnikom udało się zagłuszać osoby, które nie mają co robić w sobotę i przychodzą narzucać innym swoje pierdoły.

#lgbt #marszrownosci #paradarownosci #warszawa #neuropa #polityka #gayisok
Pobierz n.....e - Byłem tym kolegą gejem, co nie bardzo lubił parady. Ale przemogłem się i zo...
źródło: comment_DL0oe6QtAGajccgkeNcglvjYl9wZz3Nj.jpg
  • 22
@stefan_1971: Jeśli pary hetero jeżdżą do ślubu kolumnami i wystrojonymi autami, noszą obrączki, spotykają się w miejscach publicznych, kobiety noszą nazwiska mężów, biorą urlopy macierzyńskie, ojcowskie, dodatki, ulgi i wsyłają swoje dzieci do publicznych przedszkoli/szkół/żłobków itp., które są opłacane również z kieszeni podatnika geja/lesbijki, oświadczają się sobie na ulicach i w restauracjach i wiele innych, to sam powiedz, czy to nie jest afiszowanie się heteroseksualizmem.
Ludzie homo płacą podatki, nie łamią
bardzo dużo dzieci i nastolatków w marszu brało udział i wyglądali na zażenowanych


@noniechtakzostanie: każdy powinien czuć się zażenowany w takim miejscu, nic dziwnego. A jaki jest w ogóle cel zabierania dzieci na parady odnośnie upodobań seksualnych? Zalatuje pedofilią na kilometr. Nie wyobrażam sobie żeby normalny rodzic zabrał dziecko na jakąkolwiek paradę związaną z upodobaniami seksualnymi, nawet jeśli nie były by to patologiczne dewiacje.
@WiejskieChipsy: to nie jest marsz seksu. A marsz, gdzie idą ramie w ramie osoby hetero, aseksualne, biseksualne, homoseksualne i transseksualne. To, że Ty uważasz to za marsz seksu świadczy tylko o tym, że nie jesteś w stanie pojąć, że dla osób homo seks również stanowi namiastkę tego co daje związek. Może parada nic nie zmieni, ale fajnie jest wiedzieć że mnóstwo ludzi idzie tam, bo brak możliwości dowiedzenia się o stanie