Wpis z mikrobloga

Byłem tym kolegą gejem, co nie bardzo lubił parady. Ale przemogłem się i zobaczyłem. Matki w ciąży, rodziny z dziećmi, pary homo i hetero. Fakt, mignęło kilka pań w staniku bez bluzki i kilku facetów bez koszulek, ale najobrzydliwsi byli ludzie co stali na starcie parady i bojkotowali wszystkich, wyzywając od pederastów, pedofili, gwałcicieli, krzycząc, że czeka uczestników parady szybka i bolesna śmierć, a "lobby lgbt" dobiera się do dzieci i nastolatków (swoją drogą bardzo dużo dzieci i nastolatków w marszu brało udział i wyglądali na zażenowanych...) i wiele podobnych bzdur. Ogólnie najbardziej bawił koleś z transparentem "kochamy was, ale umrzyjcie" XD

Byłem, poznałem, mogę się wypowiadać. Wstyd mi za osoby, które pod płaszczykiem miłosierdzia robią celowo komuś przykrość. Oczywiście parada i tak była bardzo pozytywna, a uczestnikom udało się zagłuszać osoby, które nie mają co robić w sobotę i przychodzą narzucać innym swoje pierdoły.

#lgbt #marszrownosci #paradarownosci #warszawa #neuropa #polityka #gayisok
n.....e - Byłem tym kolegą gejem, co nie bardzo lubił parady. Ale przemogłem się i zo...

źródło: comment_DL0oe6QtAGajccgkeNcglvjYl9wZz3Nj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skizo: oczywiście, że robienie ze swojego dziecka takiego kogoś na siłę to bardzo zła rzecz. Jednak jeśli mój syn postanowiłby przebierać się w damskie ciuszki to bym to zaakceptował i pokazał mu, że ma moje wsparcie. Robilbym też wszystko by nie był dyskryminowany. Z przyjemnością poszedłbym też z nim na paradę by mógł być dumny z ojca.
  • Odpowiedz